CARINE KUMBOR HOTEL 4 Yje superior eshte i vendosur ne plazhin e Portonovi, Hercegnov dhe ofron sherbimin All Inclusive!????

 

 • 20 Qershor – 9 Korrik
  Cmimi per te rritur 115€/nata personi
  Foshnje 0 – 1.99vj falas
  Femije 2 – 11.99 paguan 50%

 

 •  10 Korrik – 25 Gusht
  Cmimi per te rritur 125€/nata personi
  Foshnje 0 – 1.99vj falas
  Femije 2 – 11.99 paguan 50%

 

 •  26 Gusht – 10 Shtator
  Cmimi per te rritur 105€/nata personi
  Foshnje 0 – 1.99vj falas
  Femije 2 – 11.99 paguan 50%

PROGRAMI I DETAJUAR

PERSHKRIMI HOTELIT

I vendosur në gjirin e bukur të Kotorrit, Carine Hotel Kumbor Superior u lejon mysafirëve të përjetojnë bukurinë e vërtetë malazeze. Pavarësisht nëse preferoni malet apo plazhet, ky hotel ofron përzierjen perfekte të të dyjave. Mund të shijoni pamje spektakolare nga komoditeti i një prej dhomave të ndritshme dhe moderne ose të shijoni një pije në mbrëmje në barin e hotelit përpara se të shkoni në nga restorantin e hotelit. Sigurohuni që të përfitoni nga lehtësitë që ofron ky hotel dhe të relaksoheni në pishinën e brendshme luksoze me pafundësi ose të relaksoheni në Jakuzin panoramike të jashtëm, ku mund të shijoni vërtet një mjedis mahnitës.
Gjatë qëndrimit në hotel do të shijoni shërbimin All Inclusive në restoratin kryesor të hotelit (mëngjes + drekë + darkë), dhe pije pa limit ne restorantin e hotelit dhe në ambjentet e tij si baret e brëndshëm dhe të  jashtëm. Gjithashtu gjatë ditës ofrohen edhe mes-vaktet.
Çdo dhomë në hotel është e pajisur me kondicioner dhe ka një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Disa dhoma kanë pamje nga deti ose mali. Çdo dhomë është e pajisur me një banjo private dhe garderobë .
Shezllonet e plazhit dhe shezllonet e pishinës janë të përfshirë ne cmim dhe te askesueshëm gjatë pushimeve tuaj në HOTEL CARINE KUMBOR SUPERIOR 4 Yje.
Recepsioni punon 24 orë gjithashtu edhe wifi falas.
Në gjirin pranë hotelit ofrohen edhe sporte ujore si jet-ski, paraglading, flyboard, banana ride, shë titje me motoskaf, etj … ndërsa ofrohet edhe shërbimi me qera i makinave, motorëve dhe biçikletave.

 

TRANSFERTA OPSIONALE

Mund te shtoni edhe sherbimin e transportit, me nisje te garantuar ne datat:
26 Qershor
1, 6, 11, 16, 21, 26 Korrik
1, 6, 11, 16, 21, 26, 31 Gusht

TIRANA: Nisje ora 6:00 nga Sheshi Piazza mbrapa Muzeut Kombetar — cmimi 20€
DURRES: Nisje ora 5:00 nga Pallati Sportit — cmimi 20€
SHKODER: Nisje ora 7:30 nga ura Bunes (karburant Luani) — cmimi 20€

 

EKSKURSIONET

Gjate qendrimit tuaj ne hotel, stafi i agjensise do te organizoje eskursione te ndryshme, duke mundesuar jo vetem qendrimin ne plazh por vizita dhe shetitje ne Kotor, Porto Montenegro, Dubrovnik dhe lundrimi me varka ne gjirin e Kotorit.

 DUBROVNIK: cdo te marte dhe te premte  (Cmimi person 30€ transferta me autobuz + guida)
Pas drekes ores 15:00 ne shoqerine  e guides nisemi nga hotelit drejt Dubrovnikut (90 min larg)
Ne shoqerine e guides do te viziojme qytetin e mrekullueshem te Dubrovnikut, i cili cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut.  Raguza (emri i vjeter i Dubrovnikut) ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s.
Vizita perfshin:
Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin  Onofrio,  Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit. Me pas do te vizitojme Uren Tudjman e cila eshte ndertuar per nder te Presidentit te pare Kroat, Franjo Tudjman, gjate viteve 1999 – 2001.
Kthimi ne hotel pasdite

➤ KOTOR – PORTO MONTENEGRO: cdo te merkure dhe te shtune  (Cmimi person 20€ transferta me autobuz + guida)
Pas drekes ores 15:00 nisemi per te vizituar qytetin e Kotorit. Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter ne rrugicat e gurta. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetijta ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta). Pas vizites ne Kotor udhetojme drejt Porto Montenegros. Vizite e portit me luksoz ne Malin e Zi dhe te jahteve te shumta te ankoruara.
Kthimi ne hotel pasdite.

 

FOTO TE HOTELIT

NË ÇMIM PËRFSHIHET

1) Akomodimi në Hotel Carine Kumbor Superior 4 Yje, buzë plazhit, ne Portonovi
2) Shërbimi All Inclusive në hotel (mengjes + dreke + darke + pijet pa limit + mes vakte
3) Shezllonet e Pishines
4) Shezllonet e Plazhit
5) Spa e hotelit (pishina dimerore, palester)
6) Asistenca nga stafi i agjensisë gjatë qëndrimit në hotel

NË ÇMIM NUK PËRFSHIHET

a) Transferta në hotel sipas qyteteve përkatëse
b) Taksa turistike 1.5€ personi për natë e cila paguhet në recepsion.

SHENIME:

DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 12.99 vjeç per akomodim me 2 te rritur ne dhome përfitojnë 50% ulje

——————————————————

INFORMACIONE
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person.
► Nëse dëshironi dhomë me pamje të plotë nga deti është me ekstra pagesë në vlerën 15€ nata/ personi
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar.
► Nëse shtrati për personin e tretë/katërt nuk do jetë standart, atëherë do jetë sofa bed (shtrat i shtuar në dhomë).
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, skadenca e mjetit identifikues, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë e njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar në gjuhën angleze.
►Ekziston mundësia që disa nga përmbajtjet e hotelit/udhëtimit të mos jenë aktualisht në funksion për shkak të rrethanave objektive, të cilat operatori nuk mund të ndikojë.
► Cmimet dhe disponueshmeria e muzeumeve, ekskursioneve dhe cdo aktivitet tjeter lokal mund te ndryshojne dhe jane pergjegjesi e vete Operatoreve Lokale qe mundesojne keto shitje.

——————————————————

Loading

©2017-2023 KINGS TRAVEL