Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Rivieres Malazeze
-Budva
-Kotor
-Ploce
-Jaz
-Canj
-Plazhi Mbretereshes
-ishuli Hawai

MUAJI QERSHOR
DATAT E UDHETIMEVE: Hotel Montenegro 4* Hotel Monte Mare 4*
Nisje 7 Qershor — 6 Dite (5 Nete) 199 € 379 €
Nisje 14 Qershor — 6 Dite (5 Nete) 199 € 379 €
Nisje 18 Qershor — 6 Dite (5 Nete) 199 € 379 €
Nisje 22 Qershor — 6 Dite (5 Nete) 229 € 439 €
Nisje 26 Qershor — 6 Dite (5 Nete) 229 € 439 €
Nisje 30 Qershor — 6 Dite (5 Nete) 269 € 439 €
MUAJI KORRIK
DATAT E UDHETIMEVE: Hotel Montenegro 4* Hotel Monte Mare 4*
Nisje 4 Korrik — 6 Dite (5 Nete) 269 € 439 €
Nisje 8 Korrik — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 12 Korrik — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 16 Korrik — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 20 Korrik — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 24 Korrik — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 28 Korrik — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
MUAJI GUSHT
DATAT E UDHETIMEVE: Hotel Montenegro 4* Hotel Monte Mare 4*
Nisje 1 Gusht — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 5 Gusht — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 9 Gusht — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 13 Gusht — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 17 Gusht — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 21 Gusht — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 25 Gusht — 6 Dite (5 Nete) 299 € 539 €
Nisje 29 Gusht — 6 Dite (5 Nete) 269 € 439 €
MUAJI SHTATOR
DATAT E UDHETIMEVE: Hotel Montenegro 4* Hotel Monte Mare 4*
Nisje 2 Shtator — 6 Dite (5 Nete) 199 € 379 €
Nisje 6 Shtator — 6 Dite (5 Nete) 199 € 379 €
Akomdodimi në hotel Montenegro 4 Yje dhe Hotel Monte Mare 4 Yje, ne Canj, buze plazhit.
PROGRAMI I DETAJUAR:
DITA 1:
-Nisja nga Tirana ne oren 6:00
-Nisja nga Durresi ne oren 5:00
-Nisja nga Shkodra ne oren 7:30
ne drejtim te Malit te Zi duke kaluar nga pika kufitare e Muriqanit.
*Ndalese per kafen e mengjesit pak km pasi te kalojme doganen dhe me pas vazhdimi udhetimit per ne Canj, ne qytezen e bukur bregdetare te Malit te Zi. Plazh i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guraleca dhe ujin e kristalt ngjyre blu te thelle, Canji te ngjason me plazhet e bukura te Jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball deperton ne plazh duke e ndare ne gjysma, dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres se qytezes Canj.
Akomodimi ne hotelin e perzgjedhur dhe me pas kohe e lire per plazh dhe per te shfrytezuar facilitetet e hotelit
DITA 2:
Kohe e lire per plazh dhe argetimin ne Ambjentet e Hoteleve
*OPSIONALE: Eskursion ne Kotor dhe Plazh ne Ploce.
Pas mengjesit ne hotel, do udhetojme drejt Plazhit te Ploces, nje nder plazhet me te famshem per te Budves, per lojerat e ndryshime ujore si Jet Ski, Parasilling, Banana Boat Ride, Fly Board, etj. Ne Ploce nuk mungojne gjithashtu edhe Schiuma Party me DJ vendas.
Pas plazhit ne Ploce, pasdite dite largohemi per te vizituar qytetin e Kotorit. Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter ne rrugicat e gurta. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetijta ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta).
Sipas deshires se grupit mund te organizojme shetije me varka ne gjirin e Kotorit.
Pas vizites ne Kotor Kthimi ne hotel ne mbremje
DITA 3:
Kohe e lire per plazh ne Canj dhe argetimin ne Ambjentet e hoteleve
*OPSIONALE: mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes nese keni deshire (vajtie – ardhje behet behet vetem ma varka dhe kushton 5€. Varkat nisen cdo 30 minuta). Plazhi i mbretereshes se Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.
Ne mbremje mund te shetisni ne bulevardin buze detit te Canj duke frekuentuar lokalet dhe baret e zones.
DITA 4:
Kohe e lire per plazh ne Canj dhe argetimin ne Ambjentet e hoteleve
*OPSIONALE: Eskursion ne Budva & Plazh ne ishullin Hawai me anije.
*Pas mengjesit ne hotel, nga moli i Canj fillojme aventuren tone blu duke lundruar me anije nga Canj ne Budva. Mberritja ne Budva vizite e qytetit te vjteter te Budvas ne shoqerine e guides.
Me do do te lundrojme ne ishullin Shen Nikolla, i cilesuar ndryshe edhe si Ishulli “HAWAI”. Kohe e lire per plazh ne ishull.
Pas plazhit ne “Hawai” lundrojme drejt Shen Stefanit.  Mberritja ne She Stefan dhe kohe e lire per plazh afer ishullit, ku ju ftojme te hidheni nga anija dhe ujin e kristalt te Adriatikut.
Vazhdimi aventures tone blu, ne plazhin e Mbretereshes. Kohe e lire per plazh dhe me pas kthimi ne Canj
DITA 5:
Kohe e lire per plazh ne Canj dhe argetimin ne Ambjentet e hoteleve deri ne oren 14:00
Nisja me pas per ne Shkoder, Tirane, Durres.
NË ÇMIM PËRFSHIHET
1. Akomodimin per 4 nete ne hotelin e perzgjedhur nga ju ne Canj, buze plazhit (Hotel Montenegro 4 Yje ose Hotel Monte Mare 4 Yje)
2. Sherbimi Mengjes + Darke per hotel Montenegro 4 Yje
3. Sherbimi All Inclusive per hotel Monte Mare 4 Yje
4. Perdorimi i pishines per te dy hotelet
5. Shezllonet e plazhit per hotel Monte Mare 4 Yje
6. Transporti sipas programit ne Rivieren Malazeze
7. Transferta me autobuz diten e dyte ne Ploce dhe Kotor
8. Transferta me autobuz diten e trete ne Budva dhe ishulli Hawai
9. Guida gjate eskursioneve
NË ÇMIM NUK PËRFSHIHET
a. Drekat per hotel Montenegro 4 Yje
b. Shezllonet e plazhit per hotel Montenegro 4 Yje
c. Shezllonet e plazhit ne Ploce dhe ishullin Hawai gjate eskursioneve.
d. Tragetet ne ishullin Hawai (5 euro) dhe plazhin e Mbretereshes (5 euro)
d. Hyrjet Muze ne Kotor
SHENIME:
►Duhet të dini se:
????????????
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 11.99 vjeç per akomodim me 2 te rritur ne dhome përfitojnë 50% ulje——————————————————
INFORMACIONE
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar

Loading

©2017-2023 KINGS TRAVEL