• Mengjes+Darke

Description

DHËRMI – DRIMADHË 3 DITË €89

DHËRMI , DRYMADHË , LLOGARA , VLORË
 • ► 17-19 , 24-26 , 31 Korrik – 2 Gusht /Hotel Belle Vue 89€/ €99 Hotel Horizon /€109 Vila Marko.
 • ► 7-9 , 14-16 , 21-23 , 28-30 Gusht /Hotel Belle Vue 89€/ €99 Hotel Horizon /€109 Vila Marko..
 • ► 4-6 Shtator €89 . /Hotel Belle Vue 89€/ €99 Hotel Horizon /€109 Vila Marko.

PROGRAMI:

Dita e Pare :

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare , Vlore . Vazhdimi I udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).
Kohë e lirë/Plazh;
Darka në Dhërmi ne restorantin e hotelit .

Dita e Dyte :
Konsumimi I mengjesit. Plazh ne Drimadh deri ne pasdite . Konsumimi I darkes ne restorantin e hotelit  . Me pas qendrim I lire per shetitje ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Drimadhesit(personat qe akomodohen ne Villa Marko shijojn jeten e nates ne Dhermi)  .

Dita e Trete :
Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .
Qendrimi ne DHERMI deri ne oren 16:00 . Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan  , Mberritja ne darke .

Fundi I sherbimit tone !

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Aktivitete , sporte ujore dhe mundesi te tjera argetimit : 

 • Zhytje me bombul ne ujerat e detit jone per te pare pasurine nenujore dhe eksplorimin e avionit ushtarak te mbytur , MIG – 21 . (Cmimi 25 euro/personi , kohezgjatje 30 minuta  )

 

 • Lundrim me Kayak  per te zbuluar gjiret , plazhet  ,shpellat dh guvat qe ndodhen ne afersi te plazhit te Drimadhesit dhe Dhermiut . (Cmimi 15 euro/personi , kohezgjatje 3 ore )

 

 • Lundrim me SUP ( Stand Up Paddle Monstair , e shpallur si aktiviteti me i mire i viti 2019 per bashkepunimin ne grup ) . (Cmimi 15 euro/personi , kohezgjatje 3 ore )

Te gjithe sportet me siper zhvillohen nen shoqerimin  e guidave profesioniste te pajisur me certifikate nderkombetare. 

Informacione mbi akomodimin : 

 • Hotel Horizon 3* Superior . I restauruar ne  vitin 2020 .Ndodhet ne hyrje te fshatit te Dhermiut me pamje panoramike ndaj bregdetit Jon .Disponon pishine per te rritur dhe femije.Te gjitha dhomat disponojn wi-fi , ajer te kondicionuar dhe ballkon.

 

 • Vila Marko  . Ndodhet 50 meter larg nga vija bregdetare ne fillim te shetitores  Dhermiut .Dhomat disponojn  wi-fi ,ajer te kondicionuar dhe ballkon .

SHENIM: PER PERSONAT QE AKOMODOHEN TEK VILA MARKO PER TRANSFERAT PER PLAZH NE DRIMADHE , PER ARSYE TE MUNGESES SE INFRASTRUKTURES DHE TRAFIKUT DUHET TE KRYEJNE NJE ECJE 5-10 MINUTA NE KEMBE NGA HOTELI NE PIKEN E TAKIMIT ME AUTOBUSIN.

NE CMIM PERFSHIHET

 • *AKOMODIMI 2 NETE NE DHERMI (NE HOTELET PERKATES ).
 • *TRANSPORTI DHE SHETITJET ME MINIBUS/BUS .
 • *MENGJESET & DARKAT .
 • *PERDORIMI I PISHINES .(PER HOTEL HORIZON)
 • *SHOQERUES SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT.

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • *DREKAT
 • *BILETA SKAFIT PER NE GJIPE , 1200 LEKE .
 • *BILETA E SKAFIT PER SHETITJEN NE GJIRIN E GRAMES 3000 LEKE .
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN ” NE CMIM PERFSHIHET “

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

SHENIM
► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.


WhatsApp Pershendetje !