• Mengjes+Darke

Description

SARANDË – KSAMIL 3 DITË €79

SARANDE , KSAMIL , KROREZ , PORTO PALERMO , GJIROKASTER

   

 • ► 17-19 Korrik HB €79/ AL LIGHTS €89
 • ► 24-26, 31 Korrik – 2 Gusht HB €79/ AL LIGHTS €89
 • ► 7-9, 14-16, 21-23 HB €89/ AL LIGHTS €99
 • ► 28-30 Gusht, 4-6 Shtator HB €79/ AL LIGHTS €89
 • ►HB – MENGJES + DARKE
 • ►AL LIGHTS – MENGJES + DREKE + DARKE + PIJE JOALKOOLIKE

PROGRAMI:

Dita e Pare : Tirane – Gjirokaster-Syri i Kalter – Sarande

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , Ndales gjate rruges per kafe . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  historit te Gjirokastres .Pas kesaj  nisemi drejt qytetit te Sarandes .Akomodimi ne hotel  .  Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .

Dita e Dyte : Krorez – Porto Palermo 

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me anije . Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes  dhe Porto Palermos. Qendrim ne Porto Palermo per plazh , vizite ne kala dhe per konsumimin e drekes . Kthimi perseri ne port rreth ores 17:00 . Lundrimi me anije ka nje kosto extra prej 2000 Lekesh. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ose Ksamil ) .  Konsumimi i darkes ne hotel .

Dita e Trete : Ksamil  – Tirane 

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim  . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke .

Fundi i sherbimit tone .

Informacione mbi akomodimin : 

 • Hotel Selvia 3* Superior  .Ndodhet ne qytetin e Sarandes me pamje panoramike ndaj bregdetit Jon .Disponon pishine per te rritur dhe femije.Te gjitha dhomat disponojn wi-fi , ajer te kondicionuar dhe ballkon. Gjithashtu disponon plazh privat. Shezllonat pa pagese ne pishine dhe plazh

 

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

 

NE CMIM PERFSHIHET

 • *AKOMODIMI NE HOTELE ME 4* NE SARANDE .
 • *TRANSPORTI DHE VIZITAT SIPAS PROGRAMIT ME BUS/MINIBUS .
 • *MENGJESET + DARKAT .
 • *PERDORIMI I PISHINES NE HOTEL
 • *PERDORIMI I SHEZLLONEVE TEK PISHINA DHE PLAZHI I HOTELIT
 • *SHOQERUES GJATE UDHETIMIT .

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • *LUNDRIMI ME ANIJE ( KROREZ – PORTO PALERMO ) , 2000 LEKE.
 • *DREKAT .
 • *GJITHCKA E PAPERMENDUR NE RUBRIKEN ( NE CMIM PERFSHIHET ) .

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

SHENIM
► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME


WhatsApp Pershendetje !