ZAKYNTHOS 5 DITE 255€

ZAKYNTHOS (0)
from/per person 220.00
 • All Inclusive
 • Mengjes
 • Mengjes+Darke
 • Pishine

Description

ZAKYNTHOS 5 DITE €255

ZAKYNTHOS
 • ► 12 -16 , 16-20 , 20-24 Korrik €275
 • ► 26 -30 Korrik €280
 • ► (4 Dite ) 2-5 Gusht , €220
 • ► 9-13 ,15-19 ,22-26 Gusht €285
 •    


PROGRAMI:

► DITA PARË

► Nisja nga Tirana ne oren 22:00 ne darke nje dite para dates se nisjes.

► Nisja nga Durresi ne oren 21:20 ne darke nje dite para dates se nisjes.

► Nisja nga Elbasani ne oren 21:20 ne darke nje dite para dates se nisjes.

Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Kalimi I doganes ne piken kufitare Kakavije. Pas kalimit te kufirit do te perdorim autostraden IONIAN ROAD e cila lidh qytetin e Janines me qytetin e Patres per te shkuar me pas drejt portit te Kilinit ku do te marrim tragetin per ne Zakynthos. Rreth drekes mberritja dhe akomodimi ne hotel. Pushim .Pas konsumimit te darkes vizite ne qender te sheshit Solomos .

► DITA DYTË

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit marrim anijen qe ben shetitjen rreth e qark gjithe ishullit te Zakynthos, ku vizitohen: Shpella e Delfinave, Fytyra e Poseidonit e gdhendur ne Shkemb, Navagio Beach (Plazhi me I famshem I ishullit) , , Shpella Blu , Shpella Keri, Xyriai (plazh kurativ), Porti San Nikola, Tsivili. Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 25 euro per person ..Kthimi ne hotel . Mbremje e lire.(Personat qe nuk kan deshire te jene pjesmarres ne udhetimin me anije mund te shfrytezojne plazhin afer hotelit )

► DITA TRETË

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Vasilikos beach , nje nder plazhet me te bukur ne te cilin keni mundsi te beni party ne anije gjate dites pervecse plazh . Opsionale , kohe e lire per plazh deri ne pasdite .Kthimi ne hotel . Pas darke shijojme jeten plot ngjyra qe Zakynthos ofron, sipas deshires ne Taverna, Clube,

► DITA KATËRT

Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi per tek anijet qe bejn lundrime te dedikuara per tek ishulli I breshkave .Pervecse tur rreth ishullit Marathonisi per te pare breshkat Carreta Carreta ( Simboli I ishulit te Zakynthos ) gjithashtu ne ate vend fantastic kemi mundesi qe te bejm edhe plazh.Anija per ne ishullin e breshkave ka kosto extra 15 euro per person .Pas vizites se breshkave opsionale vizite ne BALLKONIN E GJIRIT TE NAVAGIOS ,SHIPWRECK ( PAGESE EXTRA 10 EURO/PERSON dhe kjo vizite realizohet ne baze te pjesmarrjes se nje numri te konsiderueshem ) . Kthimi ne hotel .

► DITA PESTË

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Shqiperise, perseri nepermjet autostrades IONIAN ROAD. Pushime te shkurtra gjate rruges. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Janine. Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan ne darke. Fundi I sherbimit tone.

NE CMIM PERFSHIHET
 • *TRANSPORTI ME BUS/MINIBUS .
 • *AKOMODIMI 4 NETE NE HOTEL STRADA MARINA 4* ( NE QENDER )
 • *MENGJESET + DARKAT
 • *PERDORIMI I PISHINES SE HOTELIT
 • *SHOQERUES SHQIPTAR GJATE GJITHE UDHETIMIT
NE CMIM NUK PERFSHIHET
 • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË RUBRIKËN PËRFSHIHET.
 • *BILETA E TRAGETIT KYLLINI – ZAKYNTHOS – KYLLINI 18 EURO
 • *SHËTITJET ME ANIJE, SPORTE E NDRYSHME TE UJIT
 • *SIGURACIONI JETËS NË UDHETIM (I KËSHILLUSHËM).
 • *TAKSAT LOKALE TE LIGJIT TE RI GREK E CILA PAGUHET CASH NE RECEPSION. 0.5 EURO PER DHOME PER NATE NE HOTEL ME 2* DHE 1.5 EURO PER DHOME PER NATE NE HOTEL ME 3*, 3 EURO PER DHOME NE NATE NE HOTELE ME 4 * DHE 4 EURO PER DHOME NE NATE NE HOTELE ME 5 *.

Na ndiqni ne Facebook

Facebook Pagelike Widget

SHENIM

#POLITIKAT E HOTELEVE :

► CHRYSAFI STUDIO 

FEMIJA  NGA 0-2.99 VJEC PA PAGESE

FEMIJA  NGA 3-7.99  VJEC 40% SKONTO

FEMIJA  NGA 8-11.99  VJEC 30% SKONTO

PERSONI I TRETE I RRITUR  20%  SKONTO

WIFI – FREE

AJER I KONDICIONUAR – PAGESE EXTRA

NESE NUK DESHIRONI KONSUMIMIN E DARKES CMIMI ZBRITET 9 EURO NE NATE

 ► IKAROS 2 *

FEMIJA  NGA 0-2.99 VJEC PA PAGESE

FEMIJA  NGA 3-7.99  VJEC 40% SKONTO

FEMIJA  NGA 8-11.99  VJEC 30% SKONTO

PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR  20%  SKONTO

WIFI – PAGESE EXTRA

AJER I KONDICIONUAR – FREE

► PERKES 3*

PERSONI I TRETE DHE I KATERT   20%  SKONTO

WIFI – PAGESE EXTRA

AJER I KONDICIONUAR – FREE

• NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

#SHENIM:
►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO, DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
►PER REZERVIM DUHET TE PAGUANI 50 % TE SHUMES TANI, NDERSA PAGESEN E PLOTE DERI 7 DITE PARA NISJES.
►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
►TE GJITHE HOTELET E MESIPERM NDODHEN NE QYTET 5-10 MIN LARG PLAZHIT.

MUNDESI ARGETIMI NE ZAKYNTHOS:
1. AQUAPARK PER FEMIJE
2. SPORTE TE NDRYSHME UJORE – JET SKI, CANOE, WATER SKI, PARAGLIDE, CRAZY SOFA
3. HIPIZEM, HEDHJE ME PARASHUTE.
4. VIZITE NE FABRIKE VAJI, PARFUMI, VERE
5. PARTY TE NDRYSHME – SCHIUMA PARTY, PAINT PARTY, WHITE PARTY, COURAGE PARTY, BOAT PARTY


WhatsApp Pershendetje !