Udhetimet e Pranveres

UDHETIMET E PRANVERES 8-9 mars REZERVUAR 83% METEORA 2 DITE 49€ VIZITOHEN: JANINE – METORA – KALLABAKA – KASTORIA DATA E UDHETIMIT: 30 31 Mars ►6-7, 13-14 , 20-21 , 27-28 Prill ►4-5 , 18-19 , 25 -26 Maj shiko me shume SELANIK 3 DITE 89€ DATA E UDHETIMIT: ► 29 – 31 Mars ► […]

Read more

TEST 2

Read more

ZAKYNTHOS

ZAKYNTHOS 5 DITE 165€ 6 , 10 , 14 , 18,22 Qershor 1,5,9,13,17,21,25,29 Korrik 2,6,10,14,18,22 Gusht Shiko me shume ZAKYNTHOS 6 DITE 155€ 26 Qershor 26 Gusht Shiko me shume ZAKYNTHOS 7 DITE 259€ 25,31 Korrik 6,12,18,24 GushT Shiko me shume EKSPERIENC E PAPERSERITSHME

Read more

TEST

vere 2019 Perfitoni nga cmimet EARLY BOOKING  per rezervime deri ne 28 shkurt rezervo tani VERE 2019 zakynthos Pushime ne ZAKYNTHOS me transport te perfshire .Udhhetime 3-5-7 ditore SHIKO ME SHUME HALKIDIKI SHIKO ME SHUME BUDVA SHIKO ME SHUME KORFUZ SHIKO ME SHUME LEFKADA SHIKO ME SHUME EGJIPT HURGHADA SHIKO ME SHUME KOMENTE NGA KLIENT […]

Read more

BILETA AVIONI

🤩𝐁𝐈𝐋𝐄𝐓𝐀 𝐀𝐕𝐈𝐎𝐍𝐈 𝐌𝐄 #𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓𝐄 𝐃𝐔𝐊𝐄 𝐅𝐈𝐋𝐋𝐔𝐀𝐑 𝐍𝐆𝐀 20€🤩 🎀Tiranë – London 40€ 🎀Tiranë – Amsterdam 75€ 🎀Tiranë – Stamboll 75€  🎀Tiranë – Dortmund 55 € 🎀Tiranë – Athine 65€ 🎀Tiranë-Bruksel 95€ 🎀Tiranë – Malpensa 65€ 🎀Tiranë – Romë 75€ 🎀Tiranë – Bergamo 65€ 🎀Tiranë – Venecia 65€ 🎀Tiranë – Bologna 65€ 🎀Tiranë – Bari 75€ 🎀Tiranë – […]

Read more

UDHETIME INDIVIDUALE

😍Udhetime individuale duke filluar nga 89€/P😍 🤓AMSTERDAM 220€, 3 Dite 📅1 Prill nga Tirana 🏨HOTEL + 🥪MENGJES ******************************* 🤓STAMBOLL 155€, 3 Dite 📅16 Shkurt nga Tirana 🏨HOTEL + 🥪MENGJES ******************************* 🤓BUDAPEST 88€, 2 Nete 📅9 PRILL nga Tirana 🏨HOTEL + 🥪MENGJES ******************************* 🤓VJENA 160€, 5 Dite 📅19 Shkurt nga Ohri 🏨HOTEL + 🥪MENGJES ******************************* 🤓ROMA 155€, 3 Dite 📅5 Mars nga Tirana 🏨HOTEL + 🥪MENGJES […]

Read more

VJENE 3 DITE 109€

❌ #VIENNA 3 DITE 109€ ✈️26-28 SHKURT Nisja ora🕧 13:00 Kthimi 🕧11:00 📌NGA OHRI ✈️ 📌Ne cmim perfshihet ✔️FLluturimi vajtje ardhje ✔️Akomodimi ne HOTEL ME 3 YJE ✔️Mengjesi per ditet e qendrimit ✔️SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM 🌞Info: Udhetimi esht individual (Pa Guid /Shoqerues) 📌KUJDES📌 🕒Ofera esht momentale dhe cmimet varen nga disponibiliteti i vendeve ne avion dhe ne hotel🛎 […]

Read more

WhatsApp Pershendetje !