TEST 3

Permanent Exhibitions I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. David Carson jjjjjjjjj Damian Barkley David Carson Sopia Schwimmer Damian Barkley KONTAKT 0698088855 Kryqezimi 21 Dhjetori perball Postes kati ll Visit us Lorem ipsum […]

Read more

HURGHADA EGJIPT

Udhetimet me charter per Hurghada HURGHADA – EGJIPT: Fluturime me charter vajtje ardhje direkt nga Tirana ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ Oferta per nisje 17 Korrik. Cmimet per 7 dite 6 nete All Inclusive. Fluturimi i perfshire. Klikoni ne emrin e hotelit per foto dhe detaje mbi hotelin. Ne cmim perfshihet:👩‍🏫 ✈Fluturimi me CHARTER✈ 🏖Akomodimi ne hotelet perkatese 🍹Koncepti […]

Read more

VERE 2019

Me Poshte do te gjeni destinacionet e GREQIS  per kete Vere KLIKO MBI DESTINACIONIN per me shume info QERSHOR REZERVUAR 41% ZAKYNTHOS 5 DITE 150€ ZAKYNTHOS 6 DITE 185€ ZAKYNTHOS 7 DITE 260€ LEFKADA 3 DITE 79€ LEFKADA 4 DITE 110€ LEFKADA 6 DITE 150€ LEFKADA 8 DITE 260€ HALKIDIKI 5 DITE 205€ HALKIDIKI 9 […]

Read more

WhatsApp Pershendetje !