BUDVA KOTORR 2 DITE 55 €

from/per night 55.00
  • Darke
  • Mengjes
  • Mengjes+Darke

Description

BUDVA – KOTORR – ULQIN 2 DITE €55

BUDVA – KOTORR- LIPA CAVE – NJEGUSI – ULQIN – ADA BOJANA
  • ► 22-23 , 29 Shkurt – 1 Mars
  • ► 7-8 , 22-23 Mars

PROGRAMI:

Dita e pare: Tirane – Kotor – Budva

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 (Nisja nga Durresi ne oren 05:45) .Vazhdimi udhetimit per ne doganen e Hanit te Hotit me ndales te shkurter gjate rruges . Pas doganes ndalojme per te vizuar ujvaren e Niagares ne periferi te qytetit te Podgorices . Me pas i drejtohemi shpellave ” Lipa ” te cilesuara si shpellat me te medhaja ne Malin e Zi me nje gjatesi prej 2.5 km . Pjesmarrja ne brendesi te ketyre shpellave eshte opsionale pasi ka edhe nje pagese extra prej 11 euro per person . Nisemi drejt qytetit te Kotorit nepermjet fshatit turistik NJEGUSI ku do te kryejm edhe nje ndales per foto pasi nga fshati i Njegusi gjithe gjiri dhe qyteti i Kotorrit ofrojn nje panorame teper fantastike.Ne Kotorr do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahtev dhe qendrim te lire per te konsumuar dreken . Ndalesa e rradhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave bejm check in ne hotel ne qender te Budves . Darka ne Hotel.Shetitje e lire qender te qytetit pas darkes .

Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel.Vazhdimi i udhetimit per ne Ada Bojana ,gryke derdhjen e lumit Buna . .Konsumimi i drekes Mberritja ne Tirane & Durres rreth oren 20:00.

Fundi i sherbimit tone !

NE CMIM PERFSHIHET

  • *TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMFORT
  • *AKOMODIMI NE HOTEL 4* NE ULQIN
  • *MENGJESI + DARKA
  • *MBREMJE FESTIVE GJATE DARKES
  • *SHOQERUES GJATE GJITHE UDHETIMIT

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM

 

*2. HYRJET NË MONUMENTE DHE MUZEUME. ( CITADELA BUDVA 2.5 EURO, SHETITJE ME ANIJE KOTOR 5 EURO)

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3.99- 11.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

SHENIM
►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

 

Rooms Types


WhatsApp Pershendetje !