SHARE

STAMBOLL- 4 DITË €69

STAMBOLL

► 1-4, 8-11, 15-18, 22-25, 29 Tetor – 1 Nentor

► 5-8, 12-15, 19-22, 26-29, 27-30 Nentor

Hotel 4* Superior – €69

Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) – €79

   +355 698088855       REZERVO KETU!

Pay Now – Grace & Associates

PROGRAMI:

►Dita e Parë:

-Nisja nga Tirana ne oren 23:00 , (1 dite para dates se nisjes )

-Nisja nga Durresi ne oren 22:00 , (1 dite para dates se nisjes )

-Nisja nga Elbasani ne oren 23:30 , ( 1 dite para dates se nisjes )

Vazhdojme udhetimin drejt   Stambollit  nepermjet Shkupit dhe Sofjes . Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare mberrijm ne Stamboll .Akomodimi ne hotel pasdite.

►Dita e Dytë: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit( TopKapi) . Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.Opsionale , TURKISH SHOW .

►Dita e Tretë:Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Dolma Bahce & ne shetitoren kryesore ( SHESHI TAKSIM ) . Qendrim i lire nen sugjerimin e guides . Akomodimi ne hotel .

►Dita e Katërt: Mengjesi ne hotel, nisja drejt Tiranes nepermjet Shkupit dhe Sofjes . Ndalesa te shkurtra gjate rruges . Mberritja ne Tirane  , Durres dhe Elbasan ne darke vone .

Fundi i sherbimit tone !

NE CMIM PERFSHIHET

  • *UDHËTIMI VAJTJE – ARDHJE ME AUTOBUS
  • *AKOMODIM NË HOTEL 3* OSE 4 *
  • *MËNGJESET PËR TË GJITHA DITËT E UDHËTIMIT.
  • *SHOQËRUES SHQIPTAR GJATË QËNDRIMIT JASHTË SHQIPËRISË.

NE CMIM NUK PERFSHIHET

  • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM.
  • *HYRJET NË MONUMENTE DHE MUZEUME. (SARAJET E SULLTANIT 17 EURO, KISHA E SHEN SOFISE 17 EURO, SHETITJA ME ANIJE 7 EURO, AKUARIUMI 15 EURO, MUZEU I LUFTES 4 EURO, TURKISH SHOW NE ANIJE 30 EURO )
  • *SIGURACIONI JETES NE UDHETIM

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-6.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 7 VJEC PAGESE E PLOTE

SHENIM

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► NE RAST ANULLIMI TE UDHETIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITE PARA
► PER REALIZIMIN E KETIJ UDHETIMI NUMRI MINIMAL I PJESMARRESVE ESHTE 20
►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.                                                    ►PASAPORTA DUHET TE KETE MINIMALISHT 6 MUAJ VLEFSHMERI NE MOMENTIN QE NISENI NE UDHETIM.                                                                                                                          ►GJATE QENDRIMIT NE AUTOBUS DUHET TE JENI TE PAJISUR ME MASKA MBROJTESE.

Na ndiqni ne Facebook

Facebook Pagelike Widget

*********************************************************************

 

 

WhatsApp Pershendetje !