HURGHADA EGJIPT

Udhetimet me charter per Hurghada

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

HURGHADA – EGJIPT:

Fluturime me charter vajtje ardhje direkt nga Tirana
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Oferta per nisje 17 Korrik.
Cmimet per 7 dite 6 nete All Inclusive. Fluturimi i perfshire.
Klikoni ne emrin e hotelit per foto dhe detaje mbi hotelin.

Ne cmim perfshihet:👩‍🏫

Fluturimi me CHARTER✈

🏖Akomodimi ne hotelet perkatese

🍹Koncepti :ALL INCLUSIVE

🚌Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport

👱‍Femija i pare deri ne 12 vjec Falas ne HOTEL

🎟Siguracioni i shendetit ne udhetim

 

1– ELYSEES DREAM BEACH HOTEL 4* 449€

2– PANORAMA BUNGLAOWS RESORT HURGHADA 5* 465€
3– HARMONY MAKADI BAY HOTEL AND RESORT 3* 499€
4– KING TUT AQUA PARK BEACH RESORT 4 * 475€
5– LE PACHA  RESORT * 465€
6– SPINXH AQUA PARK BEACH RESORT  4* 485€

7– PARADISE HOTEL & BEACH RESORT 5* 499€
8– EMERALD RESORT & AQUAPARK 5* 489€
9– SENTIDO MAMLOUK PALACE 5* 585€
10– SUNRISE GARDEN BEACH RESORT & SPA 5* 585€
11– TITANIC RESORT & AQUAPARK 4* 590€
12– Sunrise Holidays Resort (Adults Only) 5* 590€
13– SEA STAR BEAU RIVAGE 5* 595€
14– TITANIC BEACH SPA AND AQUA PARK 5* 590€
15– TITANIC PALACE AND AQUA PARK 5* 590€
16– SUNRISE ROYAL MAKADI RESORT  5* 599€
17– SERENITY FUN CITY 5* 660€
18– SERENITY MAKADI BEACH RESORT 5* 660€ 
19– STEIGENBERGER AQUA MAGIC 5* 660€
20– MARRIOTT HURGHADA BEACH RESORT 5* 700€
21– TROPITEL SAHL HASHEESH 5* 715€
22– OLD PALACE SAHL HASHEESH 5* 715€
23– DESERT ROSE 5* 725€
24– ALBATROS PALACE RESORT 5* 750€
25– BARON PALACE SAHL HASHEESH 5* 1100€

Per  variante te tjera te Hoteleve dhe data te tjera 

na kontaktoni 0698088855 Whatsapp

Na ndiqni ne Facebook

Facebook Pagelike Widget