KARNAVALET NE LEFKADA 3 DITE 99€

KARNAVALE NE LEFKADA 3 DITE €99   VIZITOHEN: LEFKADA , PARGA , AGIO IOANNIS , JANINA DATA E UDHETIMIT: 8 – 10 Mars – 99€ Hotel Tesoro 4* PROGRAMI: ► DITA PARË Nisja diten e Premte ne oren 05:00 nga Tirana (Nisja nga Durresi ne oren 05:30) Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne qytetin […]

Read more

Udhetimet e Pranveres

UDHETIMET E PRANVERES 8-9 mars REZERVUAR 83% METEORA 2 DITE 49€ VIZITOHEN: JANINE – METORA – KALLABAKA – KASTORIA DATA E UDHETIMIT: 30 31 Mars ►6-7, 13-14 , 20-21 , 27-28 Prill ►4-5 , 18-19 , 25 -26 Maj shiko me shume SELANIK 3 DITE 89€ DATA E UDHETIMIT: ► 29 – 31 Mars ► […]

Read more

HURGHADA EGJIPT

Udhetimet me charter per Hurghada HURGHADA – EGJIPT: Fluturime me charter vajtje ardhje direkt nga Tirana ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ Oferta per nisje 17 Korrik. Cmimet per 7 dite 6 nete All Inclusive. Fluturimi i perfshire. Klikoni ne emrin e hotelit per foto dhe detaje mbi hotelin. Ne cmim perfshihet:👩‍🏫 ✈Fluturimi me CHARTER✈ 🏖Akomodimi ne hotelet perkatese 🍹Koncepti […]

Read more

VERE 2019

Me Poshte do te gjeni destinacionet e GREQIS  per kete Vere KLIKO MBI DESTINACIONIN per me shume info QERSHOR REZERVUAR 41% ZAKYNTHOS 5 DITE 150€ ZAKYNTHOS 6 DITE 185€ ZAKYNTHOS 7 DITE 260€ LEFKADA 3 DITE 79€ LEFKADA 4 DITE 110€ LEFKADA 6 DITE 150€ LEFKADA 8 DITE 260€ HALKIDIKI 5 DITE 205€ HALKIDIKI 9 […]

Read more

WhatsApp Pershendetje !