COSTA BRAVA &BARCELONE 8 DITE

€649 / Per person

  • 8 DITE
  • COSTA BRAVA

😎COSTA BRAVA &BARCELONE 8 DITE🌞 📣PAGUANI 100 EURO PER REZERVIM📣 🔴Per rezervime deri dt 31 MAJ/VENDE TE LIMITUARA🔴 🏖Date:31Korrik-7 Gusht 🏖 🏖HOTEL BLUE SEA MONTEVISTA HAWAI 3*-649€/p 🏖HTOP PALM BEACH & SPA 3*-669€/p 🏖HOTEL MOREMAR 3*-689€/p 🏖GRAN HOTEL DON JUAN RESORT 4*-709€/p 🏖Hotel GHT Aquarium & Spa 4*-735€/p 🌊 Nata e fundit behet ne Barcelone […]

 11,720 total views,  26 views today

Plazh 6 DITE NE LEFKADA

€265 / Per person

  • 6 Dite
  • LEFKADA

🌴Plazh 6-dite ne #LEFKADA🌴 Hotel Red Tower 4* (Mengjes + Darke) ⛔KUJDES : OFERTA EARLYBOOKING ESHTE E VLEFSHME PER REZERVIME DERI NE 20 MAJ⛔ 🏖MUAJI QERSHOR🏖 📆 Nisje 12 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 265€ 📆 Nisje 19Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 285€ 📆 Nisje 26 Qershor — 6 […]

 15,164 total views,  28 views today

ALL INCLUSIVE KORFUZ SUNSHINE HOTEL CORFU & SPA 4 YJE

€480 / Per person

  • 7 DITE
  • KORFUZ

🔹7 DITE PLAZH ALL INCLUSIVE NE KORFUZ NE SUNSHINE HOTEL CORFU & SPA 4 YJE, BUZE PLAZHIT 🔸Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Korfuzit si Paleokastrica Lundrim me traget dhe shetitje ne ishujt Paxos – Antipaxos Tur qyteti ne Kelkyra dhe pallati Sisit DATAT E NISJEVE DHE CHECK IN […]

 12,444 total views,  27 views today