5 DITE PLAZH NE DHERMI – JAL – GJIPE – GJIRI GRAMES – KARABURUN 5 DITE 179€  

$179 / Per person

5 DITE PLAZH NE DHERMI – JAL – GJIPE – GJIRI GRAMES – KARABURUN
🔸Lundrim me traget dhe plazh ne Karaburun
🔸Lundrim me skaf dhe plazh ne Grame dhe Gjipe
.
💎Akomodimi do te behet ne Hotel Bellevue 3 Yje (me pishine) ne Dhermi
.
▶▶▶▶◀◀◀◀
NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN NE HOTEL SI ME POSHTE

👇👇👇

MUAJI GUSHT
Nisje 2 Gusht ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 179€  
Nisje 9 Gusht ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 179€  
Nisje 16 Gusht ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 179€    

 

 

DITA 1:

*Nisja ne mengjes ne oren 6:00 ne drejtim te Vlores
* Mberritja ne portin e Vlores nga ku fillon lundrimi me anije ne plazhet e gjirit te Karaburunit dhe ishullit te Sazanit . Vizite panoramike e shpelles se Haxhi Alise. Ndalesa kryesore per plazh do te jete ne Karaburun ne Shen Vasil
Kthimi ne Vlore ,
( personat qe nuk deshirojne te vijne ne anije mund te bejne plazh ne Vlore )
*Pas kthimit ne Vlore vazhdimi udhetimit per ne Dhermi, ku bejme edhe nje ndalese per kafe ne Llogara.
*Pas mberrijtes ne Dhermi. akomodimi ne hotel Belle Vue 3 uje (hoteli ndodhet 200 m larg plazhit dhe posedon edhe pishine)
Darka ne restorantin e hotelit me produkte deti.
Pas darke e lire.  ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

 

Dita 2:

*Pas mengjesit ne hotel, me skaf nisemi ne drejtim te Shpelles se Pirateve. Si personazhet e filmit, do te eksplorojme shpellen ujore duke kerkuar “thesarin e pirateve”.
Pas eksplorimit te shpelles, do te vazhdojme lundrimin drejt Gjipese duke soditur kanionin e Gjipese.
Ndalese ne gjirin e Gjipese per plazh deri ne oren 16:00.
Kthimi me pas ne Dhermi (me skaf)
(Per turin ne Gjirin e Gjipese pagesa extra 1200 lek
*Mbasdita e lire per plazh ne Dhermi ose ne pishinen e hotelit.
*Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darke e lire ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

 

Dita 3:

*Pas mengjesit ne hotel, rinisim aventuren tone blu ku do te lundrojme me skaf drej perles se Rivieres sone, Gjiri i Grames.
*Nisja nga restorant Lucinao ne Dhermi per ne gjirin e Grames,.
Ndalese ne Grame per disa ore per plazh.
Kthimi ne Dhermi perseri me skaf per ne Dhermi  pergjate Karaburunit, ku do te vizitojme shpellen e lakuriqeve dhe Gjirin e Shen Andreas.
(Per turin ne Gjirin e Grames pagesa extra 3000 lek
——————–
*Personat qe nuk do te deshirojne te ndiekin turin ne Gjirin e Grames mund te shfrytezojne dite per plazh ne Dhermi.
Qendrimi ne Dhermi deri pasdite
——————–
*Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darke e lire ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

 

Dita 4:

*Pas mengjesit ne hotel, nisja drejt gjirit te Jales.
Kohe e lire per plazh ne Jal deri pasdite dhe Schiuma party ne Folie Marine
(Opsionale: Per plazhistet qe deshirojne te provojne adrenalinen e thellesise, mundesi per Scuba Diving ne shkembinjte e Jales)
*Kthimi ne hotel pasdite
Darka ne restorantin e hotelit.
Pas darke e lire, ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

 

Dita 5:

*Mengjesi ne hotel,
Kohe e lire per plazh ne Dhermi deri ne oren 17:00.
(Opsionale: Per plazhistet qe deshirojne te provojne adrenalinen e fluturimit, mundesi per hedhje me parashut nga Taraca e Llogarase me instruktor profesionist)
*Pas konsumimit te drekes nisja per ne Tirane
Ndalesa rruges per kafe dhe kthimi
Kthimi ne Tirane ne darke

.

NE CMIM PERFSHIHET NE CMIM NUK PERFSHIHET
1. Akomodimi per 4 nete ne hotel Belle Vue 3 yje ne Dhermi 1) Drekat gjate  diteve te udhetimit
2. Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane 2) Shezlonet e plazhit
3. Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades 3) Bileta e tragetit ne ishullin e Sazanit dhe Karaburun OPSIONALE (pagesa 2000 lek )
4. Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit 4) Skafi per ne Gjirin e Grames. OPSIONALE (pagesa 3000 lek)
5. Perdorimi i pishines se hotelit  5) Skafi per ne Gjipe. OPSIONALE (pagesa 1200 lek)

.

SHENIM:

►Duhet të dini se:
👇👇👇

Nisja do të bëhet si më poshtë:
➤ TIRANË: Ora 6:00 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombëtar)
➤ DURRËS: Ora 6:30 nga pallati sportit
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 12 vjeç paguajnë 50% te cmimit

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar

 

 

 

Leave Your Comments

  • Accommodation
  • Transport
  • Comfort
  • Hospitality
  • Food