SHARE

BOGE – PEJE 2 DITË €65

BOGE – PEJE – RUGOVE – PRIZREN
 • ► Shkurt 6-7, 13-14 , 20-21, 27-28
 • ► Mars 6-7
 • HOTEL DUKAGJINI 5* ( Peje , rreth 45 minuta Larg pistes )

Per me shume informacion ose Rezervime klikoni me poshte⬇⬇

   

PROGRAMI:

► Nisja nga Tirana në orën 06:30.

► Nisja nga Durrësi  në  orën 06:00.

Nisja nga Elbasani në  orën 06:00.
► Dita e pare:
Vazhdimi i udhëtimit drejt pikës së doganes në Morinë me një ndalesë të shkurtër gjatë rrugës. Nisemi  per ne qytetin e Prizrenit . Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit .Me pas ne drejtim te Pejes, për të vizituar Shpellën e Radacit dhe Ujëvarën e Drinit të Bardhë. Vazhdojme vizitat për në Grykën e Rugovës ku do të keni mundësinë të prekim natyrën mbresëlënëse (Sipas kohes kryerja e Zip Line opsionale). Pas vizitave do kemi kohë të lirë për të konsumuar edhe drekën . Mepas  kryejme akomodimin tek hotel Dukagjini 5*. Qëndrim i lirë për të shfrytëzuar sherbimet trajtuese te hotelit si pishina dimërore, jacuzzi, sauna dhe palestër. Opsionale shëtitje në qytetin e Pejës për të vizituar Pazarin e Vjetër, Mullirin e Haxhi Zekës, Parkun e Paqes, etj.Darka në hotel dhe pas saj guida shoqëruese ju sugjeron disa vende me muzikë ku mund të kaloni mbrëmjen.
► Dita e dyte:
Pas mëngjesit në hotel nisemi  në drejtim te zones se Rugoves dhe fshatit turistik te Boges. Qendrim i lire per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren e bardhe te Boges apo edhe per te shfrytezuar pisten e skive deri ne oret  e pasdites.  Me pas kthehemi per ne Tirane duke kryer ndalesa te shkurtra.  Mberritja ne Tirane dhe Durres ne mbremje .
Fundi i sherbimit tone .
Duhet te keni me vete :Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata.

NE CMIM PERFSHIHET

 • *TRANSPORTI ME AUTOBUS
 • *AKOMODIMI NE HOTEL DUKAGJINI 5*
 • *MENGJESI + DARKA
 • *PERDORIMI I PISHINES DIMERORE & SPA
 • *SHOQERUES SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • *SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM
 • *PAJISJET E SKIVE
 • *DREKAT
 • *HYRJA NE MONUMENTE OSE MUZEUME

   

#SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE

0-2 VJEC PA PAGESE
3-5.99VJEC PAGUAJNE -50 %

6-11.99  PAGUAN SI I RRITUR

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.

► AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

.

WhatsApp Pershendetje !