BREZOVICË – PREVALLË, 2 DITË,€60

60€ / Per person

BREZOVICË – PREVALLË, 2 DITË

VIZITOHET: BREZOVICE, PREVALLE, PRIZREN.

  • DHJETOR: 10, 17, 24.
    JANAR:  1, 2, 7, 14, 21, 28.
  • SHKURT: 4, 11, 18, 25.
  • HOTEL YJET E SHARRIT €60 BB – ( Opsionale HB €12/Personi, paguhet ne nisje te guida.)
  • ABI GREEN HOTEL €65 BB ( Jacuzzi, Hamam & Sauna ) – ( Opsionale HB €15/Personi, paguhet ne nisje te guida.)
  • HOTEL SHARRI €70 BB ( Pishine e brendshme, Pishine e jashtme termale, Jacuzzi ) – ( Opsionale HB €15/Personi, paguhet ne nisje te guida.)
  • *BB – Me Mengjes.
  • *HB – Me Mengjes + Darke.
►Dita e parë:

– Nisja nga Tirana ne oren 06:30.

– Nisja nga Durresi ne oren 05:45. ( Pagese extra €5/PERSON )

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi  duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Vazhdimi i udhetimit per ne Kosove nga dogana e Morines.
Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe. Nisemi drejt  Brezovices. Qendrim i lire  Ski ne Brezovice dhe konsumimin e drekes ne menyre individuale (nuk mungojne sugjerimet e guides nese deshironi).

Akomodimi ne hotel. Qendrim i lire per relaks, ne ambientet e hoteleve qe ofrojne facilitete.

Darka ne Hotel.

►Dita e Dyte:

Mengjesi ne hotel.
Nisja per ne qendren e skive te Prevalles. Qendrim ne Prevalle per skijim dhe per te shijuar natyren e bardhe perafersisht deri ne mesdite.

Nisemi per ne qytetin e Prizrenit. Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit.

kthimi per ne Tirane rreth ores 15:00.

Mberritja ne Tirane, Durres dhe Elbasan ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone!

SUGJERIM:

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDESIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERESIMIN E STAFIT TONE .

Fundi i sherbimit tone!

POLITIKAT E FEMIJEVE:

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-6.99 VJEC PERFITON 50% DISCOUNT
• MBI 7 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

SHENIM

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

PERFSHIHET: NUK PERFSHIHET:
Transporti me automjet komod
Mëngjesi dhe darka
Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
Pishinë dimërore, SPA (për Hotel Sharrin)
Pishinë e jashtme termale (për hotel Sharrin)
Jacuzzi & Sauna ( Per hotel Abi Green )
Siguracioni i shëndetit në udhëtim
Pajisjet e skive
Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Taksa turistike e hyrjes në Brezovicë, 1 EUR/p

 88 Add to chart,  7