BUDVA – KOTORR – ULQIN 2 DITE 45€

$45 / Per Person

 

 • 2 DITE
 • Grup +20 persona
 • Montenegro

Programi

BUDVA - KOTORR - ULQIN ► 5-6, 12-13, 19-20 , 26-27 Qershor HOTEL ANITA 3* - €45/PERSON HOTEL BRACERA 4* - €59/PERSON (Pishine e brendshme & SPA) HOTEL MONTE WIENA 3* - €45/PERSON HOTEL LAGUNA 4* - €50/PERSON

01

Dita 1:

Dita e pare: -Nisja nga Tirana ne oren 06:30 . -Nisja nga Durresi ne oren 05:45 . -Nisja nga Elbasani ne oren 05:45 . Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Qendrimi i lire per plazh . Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave kryejme akomodimin ne hotel ne Budva. Darka ne Hotel.Mbremja e lire .

02

Dita 2:

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit do te kemi qendrim te lire per plazh ne Budva . Pas vaktit te drekes do te nisemi drejt Tiranes , me ndalesa te shkurtra gjate rruges. Per personat qe do te jene me akomodim ne qytetin e Ulqinit , pas mengjesit ne hotel, do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel . Qendrim i lire per plazh. Konsumimi i drekes. Nisja e udhetimit per ne kthim . Mberritja ne Tirane , Durres dhe Elbasan ne mbremje . Fundi i sherbimit tone !

NE CMIM PERFSHIHET

 • -TRANSPORTI ME MJET KOMOD.
 • -AKOMODIMI NE HOTEL
 • -MENGJESI + DARKA
 • -SHOQERUES GJATE GJITHE UDHETIMIT

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • – SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • – HYRJET NË MONUMENTE DHE MUZEUME. ( CITADELA BUDVA 2.5 EURO, SHETITJE ME ANIJE KOTOR 5 EURO)
 • -TAKSA LOKALE 1.5 EURO.
 • -GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR ME SIPER

  SHENIM

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  0 – 2 VJEC (FALAS)
  2 – 6.99 (50 % DISCOUNT )

  7-9.99 (35 % DISCOUNT )

  MBI 10 VJEC – PAGESE E PLOTE

  #SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE .
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

Leave Your Comments

 • Accommodation
 • Transport
 • Comfort
 • Hospitality
 • Food