SKI NE DARDHE – KORCE – VOSKOPOJE 2 DITE 4500 LEKE

(0)
from/per person 4,500.00
 • Churches
 • Mengjes
 • Mengjes+Darke
 • Shoqerues Shqipetare

Description

KORÇË – VOSKOPOJË 2 DITË 4500 LEKË

KORCË, VOSKOPOJË, TUSHEMISHT, DRILON

 • ► Janar 23-24 , 30-31

 • ► Shkurt 6-7, 13-14 , 20-21, 27-28

 • ► Hotel Kocibelli ( Qender te Korcës ) (4500 lekë me mëngjes , 5500 lekë mëngjes + darkë)

 • ► Bujtina Samara ( Voskopojë ) (4500 lekë me mëngjes , 5500 lekë mëngjes + darkë)

 • ► Hotel Moskopole ( Voskopojë ) (4500 lekë me mëngjes , 5500 lekë mëngjes + darkë)

 • ► Hotel Cavalioti ( Voskopojë ) (4900 lekë me mëngjes , 5900 lekë mëngjes + darkë)

Per me shume informacion ose Rezervime klikoni me poshte⬇⬇

                   

                  

PROGRAMI:

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren  06:30.

Nisja nga Durresi ne oren 06:00.

Nisja nga Elbasani ne oren 07:00.

Vazhdim i udhetimit tone drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vizite ne Tushemisht tek “Teto Ollga”.  Opsionale lundrim me varke ne Drilon. Vazhdimi i udhetimit per ne Korce. Dreka e lire me gatime tradicionale ne tavernat e zones (Nevecisht).  Nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit: Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj.

Akomodohemi ne hotel ne Korce dhe Voskopoje. Darka do te konsumohet ne hotel (Hotel Cavalioti muzike live). Mbremje e lire.

► Dita e dyte:
Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi drejt Voskopojes. Sapo mberrijme nisim vizitat dhe njohjen me historine e fshatit te Voskopojes. Ecin neper rruget e gurta per te prekur nga afer fshatin me kishat e njohura dhe natyren mbreselenese. Konsumojme dreken me gatime tradicionale dhe me pas nisemi per ne Tirane, Durres  dhe Elbasan. Ndalese gjate rruges se kthimit. Mberritja ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone!

NE CMIM PERFSHIHET

 • *TRANSPORTI ME AUTOMJET KOMOD
 • *AKOMODIM NË HOTEL
 • *MENGJESI
 • *SHOQERUES SHQIPTARE

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN “NE CMIM PERFSHIHET”
 • *DREKA OPSIONALE MENU ME GATIME TRADICIONALE 1200 LEKE/PERSONI.
 • *DARKA OPSIONALE 1000 LEKE .

   

#SHENIM:

POLITIKAT E FEMIJEVE:

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 6-11.99 VJEC 25%  ZBRITJE

• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1- 3 DITË PARA.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE .


WhatsApp Pershendetje !