PLAZH NË DHËRMI – DRIMADES 2 DITË €45

$45 / Per person

Programi

VIZITOHET: DHERMI – DRIMADES,
15-16 , 22-23 , 29-30 Maj.

01

Nisja nga Tirana oren 06:00 .
Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .
Nisja nga Elbasani ne oren 05:00 .

DITA 1:

Nisja nga Tirana oren 06:00 .
Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .
Nisja nga Elbasani ne oren 05:00 .
Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare, Vlore. Vazhdimi i udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).
Kohë e lirë/Plazh;
Darka në restorant në Dhërmi .
Me pas qendrim i lire per shetitje ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge Bar-et e Dhermiut ose Drimadesit ..

02

DITA 2:

Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .
Qendrimi ne DHERMI deri ne oren 16:00 . Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan , Mberritja ne darke .
Fundi I sherbimit tone !.

 

 

NE CMIM PERFSHIHET NE CMIM NUK PERFSHIHET
-AKOMODIMI 1 NATE NE VILA MARKO ( 100M LARG PLAZHIT) -DREKAT.
-TRANSPORTI DHE SHETITJET ME MINIBUS/BUS -BILETA SKAFIT PER NE GJIPE , 1200 LEKE .
-MENGJESET DHE DARKAT ( NE RESTORANT BUZE DETIT ) -BILETA E SKAFIT PER SHETITJEN NE GJIRIN E GRAMES 3000 LEKE .
-GUIDA GJATE GJITHE UDHETIMIT. -GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN ” NE CMIM PERFSHIHET “

 

SHENIM:

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

SHENIM
► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

Leave Your Comments

  • Accommodation
  • Transport
  • Comfort
  • Hospitality
  • Food