DHËRMI – DRIMADHË – LLOGARA 3 DITË 119€

$119 / Per person

VIZITOHET:DHËRMI, DRIMADHË, LLOGARA, VLORË

DATA E UDHETIMIT:

 • DHËRMI, DRIMADHË, LLOGARA, VLORË
  • ► 23-25, 30 Korrik – 1 Gusht ,6-8, 13-15, 20-22, 27-29 Gusht , ►Hotel Belle Vue ( Me pishine ) €119 ,►Hotel Vila Duni €129
  • ► 3-5, 10-12, 17-19, 24-26 Shtator ► €99 Vila Duni ►Hotel Belle Vue ( Me pishine ) 89 euro

 

PROGRAMI:

Dita e Pare :

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:00

►(Per realizimin e transfertave nga  Elbasani duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare, Vlore. Vazhdimi i udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).

Kohë e lirë/Plazh.Transporti , hotel – plazh  ne menyre individuale.
Darka në Dhërmi ne restorant.

 

Dita e Dyte :
Konsumimi i mengjesit. Plazh ne Drimades , Qendrimi deri pasdite  .Ne Drimades mund te shfrytezoni edhe sportet ujore  si zhytje me bombul , lundrim me kayak , lundrim me SUP  etj .Kthimi ne hotel  Konsumimi i darkes . Me pas qendrim i lire per shetitje ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge Bar-et e Dhermiut  ose Drimadesit .

Dita e Trete :
Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .(Kjo shetitje ka nje kosto extra prej 1200 Lek/person) .Personat qe nuk deshirojn te shkojn ne plazhin e Gjipese mund te shfrytezojn  plazhin e Dhermiut .
Qendrimi ne DHERMI deri ne pasdite .Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan  , Mberritja ne darke .

Fundi I sherbimit tone !

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Informacione mbi hotelet 

 • Hotel Belle Vue 3* .  Ndodhet  7 -10 minuta ecje ne kemb larg nga vija bregdetare ne fillim te shetitores  Dhermiut .Dhomat disponojn  tv , wi-fi ,ajer te kondicionuar dhe ballkon .

Aktivitete , sporte ujore dhe mundesi te tjera argetimit : 

 • Zhytje me bombul ne ujerat e detit jone per te pare pasurine nenujore dhe eksplorimin e avionit ushtarak te mbytur , MIG – 21 . (Cmimi 30 euro/personi , kohezgjatje 30 minuta  )

 

 • Lundrim me Kayak  per te zbuluar gjiret , plazhet  ,shpellat dh guvat qe ndodhen ne afersi te plazhit te Drimadhesit dhe Dhermiut . (Cmimi 15 euro/personi , kohezgjatje 3 ore )

 

 • Lundrim me SUP ( Stand Up Paddle Monstair , e shpallur si aktiviteti me i mire i viti 2019 per bashkepunimin ne grup ) . (Cmimi 15 euro/personi , kohezgjatje 3 ore )

Te gjithe sportet me siper zhvillohen nen shoqerimin  e guidave profesioniste te pajisur me certifikate nderkombetare. 

 

NE CMIM PERFSHIHET

 • *AKOMODIMI NE HOTEL.
 • *TRANSPORTI DHE SHETITJET ME MINIBUS/BUS
 • *MENGJESET DHE DARKAT.
 • *GUIDA GJATE GJITHE UDHETIMIT.
 • *PERDORIMI PISHINES ( PER HOTEL BELLE VUE )

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • *DREKAT
 • *BILETA SKAFIT PER NE GJIPE , 1200 LEKE .
 • *BILETA E SKAFIT PER SHETITJEN NE GJIRIN E GRAMES 3000 LEKE .
 • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN ” NE CMIM PERFSHIHET

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

SHENIM
► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

 

Leave Your Comments

 • Accommodation
 • Transport
 • Comfort
 • Hospitality
 • Food