KORFUZ 6 DITE ALL INCLUSIVE

379€ / Per person

KORFUZ 6 DITE ALL INCLUSIVE

         

 

 • POLITIKAT E FËMIJËVE
  FEMIJA I PARE DERI NE 10.99 VJEC €100 

  FEMIJET I DYTE DERI NE 10.99 €200 
 • 10,

  15,

  20 

  Korrik➤  €309 HOTEL BELVEDERE 3*  / €379 Messonghi Beach Resort 3* Superior All Inclusive.

  Korrik ➤ €349 HOTEL BELVEDERE 3* / €399 Messonghi Beach Resort 3* Superior All Inclusive.

  €359 HOTEL BELVEDERE 3* / €399 Messonghi Beach Resort 3* Superior All Inclusive.

   

   

  30 Korrik ,4 , 19 , 24 Gusht ➤€399 Messonghi Beach Resort 3* Superior All Inclusive
  29 Gusht , 3 Shtator ➤€379 Messonghi Beach Resort 3* Superior All Inclusive

 


Program

 • ►DITA E PARE:

 

► Nisja nga Tirana ne oren 04.00

► Nisja nga Durresi ne oren 04:30

Në oren 04.00,starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Sarandes me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.

 

 Mbërritja në Korfuz rreth orën 12.00 Me pas drejtohemi drejt hotelit. Konsumimi i drekes ne hotel. Kohe e lire ne ambientet e hotelit. Konusmimi darkes ne hotel . Pas darkes qendrim i lire.

 

 • ➤DITA E DYTE

   

  Mengjesi ne hotel. Vizite & plazh ne Paleokastritsa .Rruges ndales ne fabriken e pijeve dhe likereve ” Koum Kouat”.Qendrimi per plazh deri ne pasdite dhe sipas deshires vizite ne akuariumin & manastirin e Paleokastritses .(Opsionale Xhiro me Skaf per vizite ne disa nga plazhet me fantastike te zones se Paleokastrikes si Paradise , Rovinia , Limi Beach , 10 euro extra p/person) . Kthimi ne hotel . Darka ne Hotel .
  Shenim : Ne rastet kur gjate vaktit te drekes do te jeni ne plazhet jasht hotelit , mund te merrni LUNCH BOX nga hoteli .Porosin per LUNCH BOX duhet ta beni nje dite para ne recepsion sebashku me shoqeruesin e grupit.

   

 • ➤DITA E TRETE

   

  Mengjesi ne hotel . Vazhdimi i udhetimit per ne portin kryesor te Korfuzit ku do te startojm udhetimin me anije per te bere vizite dhe plazh ne ishujt fantastik PAXOS – ANTIPAXOS .Ne kete shetitje te mrekullueshme do te kemi mundsi te bejm vizite ne shpellat blue te Ipapajas dhe Ahai .
  Vizite Panoramike ne shkembinjte e bardhe te Erimitis. Plazh ne ujerat fantastike te Antipaxos ne Paradise Beach . Me pas ndales fshatin Gaios per shetitje , plazh dhe konsumimin e drekes .( Kjo shetitje mrekullueshme ka kosto extra 35 euro p/person )
  Kthimi ne hotel rreth pasdites . Darka ne hotel .Qendrim i lire ne shetitoren e Gouvias .

   

 • ➤DITA E KATERT

   

  Mengjesi ne hotel . Plazh , argetim dhe qendrim all inclusive ne resort.

   

 • ➤DITA E PESTE

   

  Mengjesi ne hotel . Plazh , argetim dhe qendrim all inclusive ne resort.

 • ➤DITA E GJASHTE

   

  Mengjesi ne hotel. Plazh ne hotel. Udhëtimi i kthimit me Anije turistike për ne Sarande.  Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë ne darke .

 • INFORMACIONE RRETH REZERVIMIT

   

  POLITIKAT E FËMIJËVE

  • FEMIJA I PARE DERI NE 10.99 VJEC 100 EURO ( KUR SHOQEROHET ME 2 TE RRITUR )

  • FEMIJET I DYTE DERI NE 10.99 VJEC 200 EURO (KUR SHOQEROHET ME 2 TE RRITUR)
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR, DHE ANASJELLTAS.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 10-15  DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

  CMIMET DHE DISPONUESHMERIA E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

   

 • 0

  INFORMACIONE RRETH HOTELIT

   

  PROGRAMI ALL INCLUSIVE

  ➤ MENGJESI: 7:00 – 9:30

  ➤ APERITIV: 10:30 – 12:00 (kafe, caj, embelsira dhe biskota)

  ➤ DREKA 12:30 – 14:30

  ➤ APERITIV: 16:00 – 18:00 (kafe, caj, embelsira dhe biskota)

  ➤ DARKA: 18:00 – 20:00

  Gjate shijimit te vakteve (mengjes + dreke + darke) sherbehet birre kriko, vere, pije j0-alkolike, uje mineral

  ➤ PIJET E NGROHTA, PIJET E FTOHTA (Alkolike & Jo-Alkolike), AKULLORE: 10:00 – 23:00

  PIJET E NGROHTA: Kafe Filter dhe Caj

  PIJET E FTOHTA: Birre Kriko, Vere, pije jo-alkolie, pijet alkolike vendase

  FACILITETE

  • WI-FI – EXTRA 3 EURO.
  • AJER I KONDICIONUAR PA PAGESE.
  • SHEZLLONET E PISHINES TE PERFSHIRE NE CMIM (NE BAZE TE DISPONUESHMERISE).
  • SHEZLLONET NE PLAZH JANE ME PAGESE EXTRA.

   


Perfshihet:

 • Transporti me automjet komod
 • Akomodimi në hotel me 3*
 • Shoqërues shqiptar
 • All inclusive ( mengjes+dreke+darke+pije )
 • Perdorimi falas i pishinave.
 • SHEZLLONET NE PISHINE ( SIPAS DISPONUESHMERISE)

Nuk perfshihet:

 • Hyrja në monumente dhe muzeume.
 • Gjithcka e papërmendur me sipër.
 • BILETA E TRAGETIT 20 EURO
 • Taksa lokale 1.5 eur/per dhome/per nate
 • WIFI – 3 EURO PERSONI NE DITE.
 •