PLAZH NE SARANDE 2 DITË €39

$39 / Per person

Programi

VIZITOHET:SARANDË, BUTRINT, LËKURËSI, GJIROKASTËR
1-2, 8-9, 15-16 , 22-23, 29-30 Maj
€39 Hotel Vola 3* ( 7 Minuta ne kembe larg qendres, 2 minuta larg plazhit )
€39 Hotel Sunrays 3* ( 7 Minuta ne kembe larg qendres ,2 minuta larg plazhit )
€45 Hotel Mediterrane 4* ( 5 Minuta ne kembe larg qendres, me pishine )
€55 Hotel Nertili 4* ( Buze Detit ).

01

Nisja nga Tirana në orën 06:30.
Nisja nga Durrësi në orën 07:00.
Nisja nga Elbasani në orën 05:30.

DITA 1:

Nisja nga Tirana në orën 06:30.
Nisja nga Durrësi në orën 07:00.
Nisja nga Elbasani në orën 05:30.
Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , Ndales gjate rruges per kafe . Me pas do te bejme ndales per vizite ne qytetin historit te Gjirokastres . Me pas nisemi drejt qytetit te Sarandes .Akomodimi ne hotel . Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit ( per hotelet qe i disponojn) .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin buze detit te qytetit te Sarandes

02

DITA 2:

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan ne darke .
Fundi i sherbimit tone

 

 

NE CMIM PERFSHIHET NE CMIM NUK PERFSHIHET
-TRANSPORTI ME BUS/MINIBUS . -BILETAT E HYRJES NË MUZE OSE PARQE.
-AKOMODIMI 1 NATË NË HOTEL NE SARANDE. -DREKAT.
-MËNGJESI DHE DARKA. -SIGURACIONI I SHËNDETIT NË UDHËTIM.
-PERDORIMI I PISHINES ( PER HOTEL MEDITERRANE)
-SHOQËRUESI I GRUPIT.

 

SHENIM:

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

SHENIM
► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

Leave Your Comments

  • Accommodation
  • Transport
  • Comfort
  • Hospitality
  • Food