SARANDË – KSAMIL 3 DITË €59

$59 / Per person

Programi

VIZITOHET:SARANDE , KSAMIL , KROREZ , PORTO PALERMO , GJIROKASTER
4-6, 11-13, 18-20, 25-27 Qershor , €59 Hotel Vola 3* , €59 Hotel Sunrays 3* , €79 Hotel Mediterrane 4* ,
2-4. 9-11 Korrik , €69 Hotel Vola 3* , €69 Hotel Sunrays 3* , €89 Hotel Mediterrane 4* ,
16-18, 23-25, 30 Korrik -1 Gusht 6-8 , 13-15, 20-22, 27-29 Gusht , €85 Hotel Vola 3* , €85 Hotel Sunrays 3* , €99 Hotel Mediterrane 4* ,
3-5, 10-12, 17-19, 24-26 Shtator , €75 Hotel Vola 3* , €75 Hotel Sunrays 3* , €89 Hotel Mediterrane 4* ,.

01

Nisja nga Tirana oren 06:00 .
Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .
Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

DITA 1:Tirane – Gjirokaster – Sarande

Nisja nga Tirana oren 06:00 .
Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .
Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , Ndales gjate rruges per kafe . Me pas do te bejme ndales per vizite ne qytetin historit te Gjirokastres . Me pas nisemi drejt qytetit te Sarandes .Akomodimi ne hotel . Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin buze detit te qytetit te Sarandes.

02

DITA 2:Lundrim me Skaf , Krorez – Kakome – Gremina – Plazhi Ushtarit – Gjiri Rrojdhes.

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me skaf . Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes , Kakomes , Plazhin e Ushtarit dhe Gjirin e Rrojdhes . Kthimi perseri ne port rreth ores 16:00 .( Lundrimi me skaf ka nje kosto extra prej 2500 Lekesh.Pjesmarrja minimale per tu realizuar eshte 8 persona . Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ) . Konsumimi i darkes ne hotel.

03

DITA 3:Ksamil – Tirane

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan ne darke .

Fundi i sherbimit tone .

 

 

NE CMIM PERFSHIHET NE CMIM NUK PERFSHIHET
-TRANSPORTI DHE VIZITAT SIPAS PROGRAMIT ME BUS/MINIBUS . -LUNDRIMI ME SKAF , 2500 LEKE
-AKOMODIMI NE HOTEL ME 3* OSE 4* ( AFER QENDRES SE SARANDES ) -GJITHCKA E PAPERMENDUR NE RUBRIKEN ( NE CMIM PERFSHIHET ) .
-MENGJESI DHE DARKA
-SHOQERUES GJATE UDHETIMIT .
-PERDORIMI I PISHINES ( PER HOTEL MEDITERRANE 4*)

 

SHENIM:

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

SHENIM
► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

Leave Your Comments

  • Accommodation
  • Transport
  • Comfort
  • Hospitality
  • Food