SKI NË BOGË, 2 DITË- 49€

49€ / Per person

SKI NË BOGË, 2 DITË

 • DHJETOR: 10-11, 17-18, 24-25.
  HOTEL KARAGAQ 4* BB €49/person
  HOTEL DUKAGJINI 5* BB €59/person
 • JANAR: 1-2, 2-3, 7-8, 14-15, 21-22, 28-29
 • SHKURT: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26.
  HOTEL KARAGAQ 4* BB €55/person
  HOTEL DUKAGJINI 5* BB €65/person
Dita e pare
► Nisja nga Tirana ne oren 06:30 .► Nisja nga Durresi ne oren 05:45 .(Pagese extra 5 euro/personi)►(Per realizimin e transfertave nga Durresi dhe Elbasani duhet minimalisht  9 persona pjesemarres NGA TOTAL AUTOBUSI )Vazhdimi i udhëtimit drejt pikës së doganes në Morinë me një ndalesë të shkurtër gjatë rrugës. Nisemi  per ne qytetin e Prizrenit . Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit .Me pas ne drejtim te Pejes, për të vizituar Shpellën e Radacit dhe Ujëvarën e Drinit të Bardhë. Vazhdojme vizitat për në Grykën e Rugovës ku do të keni mundësinë të prekim natyrën mbresëlënëse (Sipas kohes kryerja e Zip Line opsionale). Pas vizitave do kemi kohë të lirë për të konsumuar edhe drekën . Mepas  kryejme akomodimin tek hotel Dukagjini 5*. Qëndrim i lirë për të shfrytëzuar sherbimet trajtuese te hotelit si pishina dimërore, jacuzzi, sauna dhe palestër. Opsionale shëtitje në qytetin e Pejës për të vizituar Pazarin e Vjetër, Mullirin e Haxhi Zekës, Parkun e Paqes, etj.Darka në hotel dhe pas saj guida shoqëruese ju sugjeron disa vende me muzikë ku mund të kaloni mbrëmjen.
Dita e dyte
►Dita e dytë:Pas mëngjesit në hotel nisemi  në drejtim te zones se Rugoves dhe fshatit turistik te Boges. Qendrim i lire per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren e bardhe te Boges apo edhe per te shfrytezuar pisten e skive deri ne oret  e pasdites. Mund te merrni asistence dhe sugjerime nga shoqeruesi yne per perdorimin e skive. Vazhdimi i udhetimit per ne kthim ne Tirane me ndalesa per kafe gjate rruges . Mberritje ne Tirane.Fundi i sherbimit tone.
SHENIM
POLITIKAT E FEMIJEVE:0-2.99 VJEC PA PAGESE
3-6.99 VJEC NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE7 VJEC E SIPER PAGUAN SI I RRITUR► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
► PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
► AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE
► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI, AS NUK KRYEN RIMBURSIME PER PERSONAT TE CILET REZULTOJNE POZITIVE PAS KRYERJES SE TESTIT ANTIGJEN/PCR.SUGJERIM : NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .
PERFSHIHET: NUK PERFSHIHET:
Mëngjesi
Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
Transporti me automjet komod
Akomodimi sipas hoteleve përkatëse
Perdorimi i pishinës dimërore për hotel Dukagjini
Siguracioni i shëndetit në udhëtim
Pajisjet e skive
Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
Darka (opsionale +10 EUR)

 190 Add to chart,  3