STAMBOLL 4 DITË €99

$99 / Per person

STAMBOLL

► 19-22 , 26-29 Gusht
► 2-5 , 9-12 , 16-19 , 23-26 , 30 Shtator – 3 Tetor
►7-10, 14-17, 21-24, 28-31 Tetor
►4-7, 11-14, 18-21, 26-29, 27-30 Nentor

PROGRAMI:

►Dita e Parë:

-Nisja nga Tirana ne oren 19:00 , (1 dite para dates se nisjes )

-Nisja nga Durresi ne oren 18:00 , (1 dite para dates se nisjes , extra 500 lek/person)

-Nisja nga Elbasani ne oren 19:30 , ( 1 dite para dates se nisjes )

►(Per realizimin e transfertave Durresi duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Vazhdojme udhetimin drejt   Stambollit  nepermjet Shkupit dhe Sofjes . Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare mberrijm ne Stamboll .Akomodimi ne hotel pasdite.

►Dita e Dytë: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit( TopKapi) . Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.Opsionale , TURKISH SHOW .

►Dita e Tretë:Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Dolma Bahce & ne shetitoren kryesore ( SHESHI TAKSIM ) . Qendrim i lire nen sugjerimin e guides . Akomodimi ne hotel .

►Dita e Katërt: Mengjesi ne hotel, nisja drejt Tiranes nepermjet Shkupit dhe Sofjes . Ndalesa te shkurtra gjate rruges . Mberritja ne Tirane  , Durres dhe Elbasan ne darke vone .

Fundi i sherbimit tone !

NE CMIM PERFSHIHET

 • UDHËTIMI VAJTJE – ARDHJE ME AUTOBUS

 • AKOMODIM NË HOTEL 4*SUPERIOR

 • MËNGJESET PËR TË GJITHA DITËT E UDHËTIMIT.

 • SHOQËRUES SHQIPTAR GJATË QËNDRIMIT JASHTË SHQIPËRISË.

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM.
 • HYRJET NË MONUMENTE DHE MUZEUME. (SARAJET E SULLTANIT 15 EURO, SHETITJA ME ANIJE 10 EURO, AKUARIUMI 15 EURO, MUZEU I LUFTES 5 EURO, TURKISH SHOW NE ANIJE 30 EURO )
 • SIGURACIONI JETES NE UDHETIM

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-6.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 7 VJEC PAGESE E PLOTE

SHENIM

►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .

► NE RAST ANULLIMI TE UDHETIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITE PARA

► PER REALIZIMIN E KETIJ UDHETIMI NUMRI MINIMAL I PJESMARRESVE ESHTE 20

►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE.

►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

►PASAPORTA DUHET TE KETE MINIMALISHT 6 MUAJ VLEFSHMERI NE MOMENTIN QE NISENI NE UDHETIM.

►GJATE QENDRIMIT NE AUTOBUS DUHET TE JENI TE PAJISUR ME MASKA MBROJTESE.

Leave Your Comments

 • Accommodation
 • Transport
 • Comfort
 • Hospitality
 • Food