STAMBOLL ME AUTOBUS, 4 DITË €109

109€ / Per person

STAMBOLL ME AUTOBUS, 4 DITË €109

 

VIZITOHET STAMBOLL, SELANIK.

8-11, 22-25 DHJETOR.

12-15, 26-29 JANAR.

HOTEL 3* ose 4* €109

Dita e Parë:

-Nisja nga Tirana ne oren 19:00, (1 dite para dates se nisjes).

Vazhdojme udhetimin drejt Stambollit nepermjet Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare mberrijme ne Stamboll. Akomodimi ne hotel pasdite. Vizite Venezia Mega Outlet.

Dita e Dytë:

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu, Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit (TopKapi). Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll. Opsionale, TURKISH SHOW.

Dita e Tretë:

Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Dolma Bahce & ne shetitoren kryesore (SHESHI TAKSIM). Qendrim i lire nen sugjerimin e guides. Akomodimi ne hotel.

Dita e Katërt:

Mengjesi ne hotel, nisja drejt Tiranes. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Tirane, dhe Elbasan ne darke vone.

Fundi i sherbimit tone!

NE CMIM PERFSHIHET NE CMIM NUK PERFSHIHET
*Akomodimi në hotel me 4*
*Transporti sipas programit
*Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
*Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
*Siguracioni i shëndetit në udhëtim
*Nata Turke 35 Euro/personi
*Hyrja në monumente dhe muzeume.
*Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
*Lundrimi me anije 10 euro ( e detyrueshme )
*Sarajet e Top Kapi, 25 EUR/personi
*Istanbul Aquarium 22 EUR/Personi
*Dreka dhe darka
*Bileta e hyrjes Dollmabahce – €25

 

Pleurat Rexhepi
Pleurat Rexhepi
9. August, 2022.
Amazing travel agency; very proffesional, on time and value added services 🤗🤗Thank you for your advice for our holiday in Spain 👋👋
Ediola Tenolli
Ediola Tenolli
16. July, 2022.
Excellent experience. Would recommend this agency to everyone.
Alajdin Fusha
Alajdin Fusha
12. May, 2022.
Awesome support! Very much appreciated.Thank you for keeping me up-to-date with our booking.King's helped us we everything we needed to book our trip and we would highly recommend to friends and family! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Anjeza Kume
Anjeza Kume
12. May, 2022.
Armelino Shema
Armelino Shema
21. February, 2022.
Berk Fusha
Berk Fusha
21. February, 2022.
Excellent service, cheap prices and helpful agency.
Denisa Balla
Denisa Balla
22. January, 2022.
Kam bere disa udhetime me agjensin tuaj dhe vertet kam ngelur shum e kenaqur ,bashke me personat qe kan qen ne mua . Cdo gje qe kam kerkuar ose cdo gje qe me eshte then nga agjensia per udhetimin ashtu ka rezultuar . Plus sa her me eshte dashur ti telefonoj nga jash cfar do lloj ore me jan pergjigjur . Shihemi ne udhetimin e radhes gjithmon me ju🖐😊
POLITIKAT E FEMIJEVE:
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS• 3-6.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE• MBI 7 VJEC PAGESE E PLOTESHENIM► CMIMET E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.
►REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON, NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.
►TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)
►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA 75% NGA CMIMI FILLESTAR I PAKETES.
►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
► NE RAST ANULLIMI TE UDHETIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITE PARA
► PER REALIZIMIN E KETIJ UDHETIMI NUMRI MINIMAL I PJESMARRESVE ESHTE 35.
►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE.
►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.
►PASAPORTA DUHET TE KETE MINIMALISHT 6 MUAJ VLEFSHMERI NE MOMENTIN QE NISENI NE UDHETIM.

 

 916 Add to chart,  4