VITI I RI NE HILTON PODGORICA 5* €259

€259 / Per person

VITI I RI NE HILTON PODGORICA 5* €259
31 DHJETOR – 2 JANAR 2022
DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Kalimi ne piken doganore Hani i Hotit. Pas doganes do bejme nje ndalese ne Ujvaren e Niagares (Podgorice).
Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhja ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping. Akomodimi ne Hotel HILTON 5* ne qender te Podgorices . Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur jakuzzi dhe palestren.
– Mbremja Gala e Nderrimit te viteve Dhjetor ( ushqim dhe pije pa limit nga ora 21:00 deri ne 2:30 ).
DITA E DYTE: SKI NE KOLASHIN
Mengjesi ne hotel (bufe e hapur). Pas mengjesit nisemi drejt Kolashines. Mberritja ne Kolashine. Kohe e lire per te bere Ski dhe per te konsumuar dreken ne restorantet e zones.
PISTA E SKIJIMIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur ne pistat e shumta te Kolashinit. Pas drekes, rreth ores 15:30 nisemi drej Podgorices. Kohe e lire per te shetitur qytetin e Podgorices. Darka ne hotel.
DITA E TRETE: PODGORICE-Delta City shopping-TIRANE
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qendres me te madhe tregtare Delta City. Qendrim rreth 2 ore per Shopping.

Pas qendrimit ne qendren tregtare nisemi per ne Tirane.

Mberritja ne mbremje.

NE CMIM PERFSHIHET:
 • AKOMODIMI 2 NETE NE HOTEL HILTON 5*
 • MENGJESET PER QENDRIMIN NE HOTEL
 • MBREMJA GALA DT 31 DHJETOR ( USHQIM PIJE PA LIMIT NGA ORA 21.00-02.30 )
 • DARKA E DT 1 JANAR
 • MUZIK LIVE NGA RENIS GJOKA DHE ERANDA LIBOHOVA
 • PERDORIMI I PISHINES DIMERORE ,JACUZZIT , SAUNES, PALESTRES
NE CMIM NUK PERFSHIHET:
 • SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM
 • €2.9 EURO PER PERSONA MBI 12 VJEC NE NATE.
 • €2.45 EURO PER PERSONA NEN 12 VJEC NE NATE
 • GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN “NE CMIME PERFSHIHET”
 • EXTRA €25 PER PERSON ( TRANSPORTI ME AUTOBUS TIRANE – PODGORICE – KOLASHINE – TIRANE )

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE :
0-2,99 VJEC FALAS
3-5.99 , 50 EURO
6-11,99 50% ZBRITJE

 

 330 total views,  2 views today