ZAKYNTHOS 6 DITE

259€ / Per person

ZAKYNTHOS

Disponueshmeri e limituar !!! Nxitoni te rezervoni
 • ► Majestic Hotel 4*  (All inlcusive)

  *Gusht  14, 19, 24 €409

  ► Alexander the Great 4*  (All inlcusive)

  *Gusht  24, 29  €399*Shtator  3  €389► Ikaros Hotel (All inlcusive)*Gusht 19, 24, 29 €349*Shtator 3  €329


  Program

  • DITA E PARE

    

   Nisja nga Tirana ne oren 22:00 ne darke nje dite para dates se nisjes .Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Kalimi I doganes ne piken kufitare Kakavije. Pas kalimit te kufirit do te perdorim autostraden IONIAN ROAD e cila lidh qytetin e Janines me qytetin e Patres per te shkuar me pas drejt portit te Kilinit ku do te marrim tragetin per ne Zakynthos. Rreth drekes mberritja dhe akomodimi ne hotel. Pushim. Pas konsumimit te darkes vizite ne qender te sheshit Solomos .

    

  • DITA E DYTE

    

   Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit marrim anijen qe ben shetitjen rreth e qark gjithe ishullit te Zakynthos, ku vizitohen: Shpella e Delfinave, Fytyra e Poseidonit e gdhendur ne Shkemb, Navagio Beach (Plazhi me I famshem I ishullit), Shpella Blu, Shpella Keri, Xyriai (plazh kurativ), Porti San Nikola, Tsivili. Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 25 euro per person. Kthimi ne hotel. Mbremje e lire.(Personat qe nuk kane deshire te jene pjesmarres ne udhetimin me anije mund te shfrytezojne plazhin afer hotelit)

    

  • DITA E TRETE

    

   Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Vasilikos beach, nje nder plazhet me te bukur ne te cilin keni mundsi te beni party ne anije gjate dites pervecse plazh. Opsionale, kohe e lire per plazh deri ne pasdite. Kthimi ne hotel . Pas darke shijojme jeten plot ngjyra qe Zakynthos ofron, sipas deshires ne Taverna, Clube.

    

  • DITA E KATERT

    

   Qendrim i lire.

    

  • DITA E PESTE

    

   Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi per tek anijet qe bejn lundrime te dedikuara per tek ishulli I breshkave .Pervecse tur rreth ishullit Marathonisi per te pare breshkat Carreta Carreta ( Simboli i ishulit te Zakynthos ) gjithashtu ne ate vend fantastic kemi mundesi qe te bejm edhe plazh.Anija per ne ishullin e breshkave ka kosto extra 15 euro per person .Pas vizites se breshkave opsionale vizite ne BALLKONIN E GJIRIT TE NAVAGIOS ,SHIPWRECK ( PAGESE EXTRA 10 EURO/PERSON dhe kjo vizite realizohet ne baze te pjesmarrjes se nje numri te konsiderueshem). Kthimi ne hotel.

    

  • DITA E GJASHTE

    

   Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Shqiperise, perseri nepermjet autostrades IONIAN ROAD. Pushime te shkurtra gjate rruges. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Janine. Kthimi per ne Tirane. Fundi I sherbimit tone.

   #SHENIM:

   POLITIKAT E FEMIJEVE.

   FEMIJET NGA 0-2.99 VJEC – FALAS.

   FEMIJET NGA 3-11.99 PERFITOJNE 50% ULJE.

   ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.
   ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
   ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 20 DITE PARA NISJES.
   ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
   ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
   ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

   ► CMIMI I BILETES E TRAGETIT ( Kyllini – Zakynthos – Kyllini ) NE RAST SE NDRYSHON PER SHKAK TE RRITJES GLOBALE TE NAFTES DO TE PARAQITET NE KOHE REALE.

   MUNDESI ARGETIMI NE ZAKYNTHOS:
   1. AQUAPARK PER FEMIJE
   2. SPORTE TE NDRYSHME UJORE – JET SKI, CANOE, WATER SKI, PARAGLIDE, CRAZY SOFA
   3. HIPIZEM, HEDHJE ME PARASHUTE.
   4. VIZITE NE FABRIKE VAJI, PARFUMI, VERE
   5. PARTY TE NDRYSHME – SCHIUMA PARTY, PAINT PARTY, WHITE PARTY, COURAGE PARTY, BOAT PARTY

    


  Perfshihet

  • Transporti me automjet komod
  • BAZA E SHERBIMIT SIPAS HOTELEVE
  • AKOMODIMI NE HOTEL PER 5 NETE
  • Facilitetet sipas cdo hoteli

  Nuk perfshihet

  • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
  • Shëtitjet me anije, sporte e ndryshme te ujit
  • Taksa lokale €1.5 per dhome hotel 3*
  • Taksa lokale €3 per dhome hotel 4*
  • Taksa lokale €4 per dhome hotel 5*
  • Bileta tragetit Kyllini – Zakynthos – Kylini €27.

           

[formidable id=1 title=true description=true]