Relaks ne plazhet e bukura te Maltes.
Date: 16-20 Korrik — 329€/????

❌OFERTE MOMENTALE DHE VENDE TE LIMITUARA❌

➡Ne cmim perfshihen:⬅
✅Bileta vajtje-ardhje
✅Akomodimi ne hotel.
✅Mengjeset e perfshira.
✅Cante Shpine 10Kg.

????Per data te tjera na kontaktoni:????
+355696088856
——————-
#KingsTravel King’s Travel
????Per me shume informacion na kontaktoni ne:
☎0696088856
????Skype –KINGS TRAVEL
????email –Kingstravel.al@gmail.com
????Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona
????Nepermjet Bankes Raiffeisen Ose Credins Bank
????Nepermjet Money Gram Ose RIa
????Adresa:100 metra nga Kryqezimi 21 DHJETORI ne drejtim te ish Policis Bashkiake

Loading

©2017-2023 KINGS TRAVEL