SUMMER 2022

UDHETIME ME GUIDE

COSTA BRAVA &BARCELONE 8 DITE

€649 / Per person

 • 8 DITE
 • COSTA BRAVA

😎COSTA BRAVA &BARCELONE 8 DITE🌞 📣PAGUANI 100 EURO PER REZERVIM📣 🔴Per rezervime deri dt 31 MAJ/VENDE TE LIMITUARA🔴 🏖Date:31Korrik-7 Gusht 🏖 🏖HOTEL BLUE SEA MONTEVISTA HAWAI 3*-649€/p 🏖HTOP PALM BEACH & SPA 3*-669€/p 🏖HOTEL MOREMAR 3*-689€/p 🏖GRAN HOTEL DON JUAN RESORT 4*-709€/p 🏖Hotel GHT Aquarium & Spa 4*-735€/p 🌊 Nata e fundit behet ne Barcelone […]

 11,739 total views,  45 views today

Plazh 6 DITE NE LEFKADA

€265 / Per person

 • 6 Dite
 • LEFKADA

🌴Plazh 6-dite ne #LEFKADA🌴 Hotel Red Tower 4* (Mengjes + Darke) ⛔KUJDES : OFERTA EARLYBOOKING ESHTE E VLEFSHME PER REZERVIME DERI NE 20 MAJ⛔ 🏖MUAJI QERSHOR🏖 📆 Nisje 12 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 265€ 📆 Nisje 19Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 285€ 📆 Nisje 26 Qershor — 6 […]

 15,184 total views,  48 views today

ALL INCLUSIVE KORFUZ SUNSHINE HOTEL CORFU & SPA 4 YJE

€480 / Per person

 • 7 DITE
 • KORFUZ

🔹7 DITE PLAZH ALL INCLUSIVE NE KORFUZ NE SUNSHINE HOTEL CORFU & SPA 4 YJE, BUZE PLAZHIT 🔸Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Korfuzit si Paleokastrica Lundrim me traget dhe shetitje ne ishujt Paxos – Antipaxos Tur qyteti ne Kelkyra dhe pallati Sisit DATAT E NISJEVE DHE CHECK IN […]

 12,465 total views,  48 views today

PLAZH NË LEFKADA – Hotel LEFKAS 4⭐ – 5 Ditë (4 Netë)

€209 / Per person

 • 5 DITE
 • LEFKADA

💎5 DITE PLAZH NE ISHULLIN ME FAME BOTERORE TE LEFKADAS💎 Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Lefkadas si: Parga Porto kastiki Egremi Meganisi Scorpions Porti Fiskardo Kathisma Agio Nikita Preveza EARLY BOOKING PER REZERVIME DERI ME 30 PRILL — NXITONI DHE REZERVONI ME SKONTO ———MUAJI KORRIK——— Nisje 6 Korrik […]

 14,933 total views,  38 views today

PLAZH NË CANJ, BUDVA – Hotel MONTENEGRO 4⭐, Canj — 8 Ditë (7 Netë)

€269 € / Per person

 • 8 DITE
 • BUDVA

8 DITE PLAZH FULL BOARD NE MALIN E ZI, NE QYTEZEN E BUKUR TE CANJ ME PLAZH ME GURALECA DHE UJE TE KRISTALT Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Malit te Zi dhe ture neper qytete Budva Ishulli Hawai Lundrim me traget ne gjirin e Kotorit Kotor Virpazar dhe […]

 4,732 total views,  43 views today

PLAZH NË CANJ, BUDVA – Hotel MONTENEGRO 4⭐ Canj – 6 Ditë (5 Netë) Full Board

€189 / Per person

 • 6 DITE
 • BUDVA

6 DITE PLAZH FULL BOARD NE MALIN E ZI, NE QYTEZEN E BUKUR TE CANJ ME PLAZH ME GURALECA DHE UJE TE KRISTALT Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Malit te Zi dhe ture neper qytete Budva Ishulli Hawai Lundrim me traget ne gjirin e Kotorit Kotor Virpazar dhe […]

 4,961 total views,  50 views today

PLAZH NË ZAKYNTHOS – Hotel Strada Marina 4*

€299 / Per person

 • 5 Dite
 • ZAKYNTHOS

5 DITE NE NJE NDER ISHUJT ME TE BUKUR , ZAKYNTHOS Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Zakynthis si: Laganas Beach Navagios Beach (lundrim me traget) Ishulli i Breshkave te detit (lundrim me traget) Porto Zoro Bananas Beach Akuaparku “Zante Aqua Village”           ⚠️KUJDES⚠️ OFERTA […]

 11,857 total views,  72 views today

KORFUZ 7 DITE ALL INCLUSIVE

€379 / Per person

 • 7 DITE
 • KORFUZ

🔹7 DITE PLAZH ALL INCLUSIVE NE KORFUZ NE 7 DITE 3 YJE SUPERIOR BUZE PLAZHIT 🔸Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Korfuzit si Paleokastrica Lundrim me traget dhe shetitje ne ishujt Paxos – Antipaxos Tur qyteti ne Kelkyra dhe pallati Sisit           EARLY BOOKING PER […]

 15,625 total views,  41 views today

KORFUZ 6 DITE ALL INCLUSIVE

€315 / Per person

 • 6DITE
 • KORFUZ

KORFUZ 6 DITE ALL INCLUSIVE             25 Qershor  ➤€345 Messonghi Beach Resort 3* Superior All Inclusive  30 Qershor 5 , 10 Korrik ➤€375 Messonghi Beach Resort 3* Superior All Inclusive 15, 20 , 25  Korrik ➤€395 Messonghi Beach Resort 3* Superior All Inclusive 30 Korrik ,4 , 9 , 14 […]

 16,936 total views,  35 views today

ZAKYNTHOS 6 DITE

€295 / Per person

 • 6 DITE
 • ZAKYNTHOS

ZAKYNTHOS ► Alexander the Great 4*  (All inlcusive) *Qershor  20 , 25 , 30, €295 *Korrik 5 , 10 , 15, €325 *Korrik  20 , 25 , 30, €345 Gusht 4 , 9 , 14 , 19 , 24 , 29, €345 *Shtator  3 , 8, €315 ► Hotel Majestic 4*  (All inlcusive) *Qershor  20 […]

 18,481 total views,  34 views today

DUBROVNIK-BUDVA–KOTORR 3 DITË 99€

€99 / Per person

 • 3 DITE
 • DUBROVNIK - BUDVA - KOTORR

DUBROVNIK-BUDVA–KOTORR 3 DITË 99€            DATAT E UDHETIMIT 5-7, 6-8, 12-14, 18-20, 25-27 MARS 1-3, 8-9, 16-18, 23-25, 30 PRILL – 1 MAJ 1-3 MAJ TELEFONO +355698088855 Dita e Parë Nisja nga Tirana në orën 05:00. Nisja nga Durresi në orën 04:15.(Pagese extra €6/personi) Nisja nga Elbasan  në orën 04:15.(Pagese extra […]

 18,020 total views,  35 views today

KROÇIERE NË ISHUJT GREKË, 6 DITË

€399€ / Per person

 • 6 Dite
 • Ishujt Greke

—✈️DATAT E UDHETIMEVE✈️— 📅Nisje 24 Prill -Kabine e Brendshme-Cmimi 399€ 📅Nisje 24 Prill -Kabine e Jashtme-Cmimi 499€ DETAJET E TURIT Dita e Parë:  Nisja nga Tirana në oren 16.00 dhe udhëtimi me autobus për në Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Lavrion, Athinë. Imbarkimi në Kroçieren Celestyal. Nisja në orën […]

 18,304 total views,  35 views today

KROÇIERE NË ISHUJT GREKË, 5 DITË

€339 / Per person

 • 5 Dite
 • Ishujt Greke

—✈️DATAT E UDHETIMEVE✈️— 📅Nisje 28 Prill -Kabine e Brendshme-Cmimi 339€ 📅Nisje 28 Prill -Kabine e Jashtme -Cmimi 389€   DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 16.00 dhe udhëtimi me autobus për në Lavrion, Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Lavrion, Athinë. Imbarkimi në Kroçieren Celestyal. […]

 8,999 total views,  35 views today

UDHËTIM NË STAMBOLL 4 DITË 229€

€229 / Per person

 • 4 DITE
 • STAMBOLL

UDHËTIM NË STAMBOLL 4 DITË  229€ DATA E UDHETIMIT: ►7-10PRILL •Emin 3*229 €  •Grand Emin 3* 239€ ►14-17PRILL  •Emin 3*229 €  •Grand Emin 3* 239€ ►21-24PRILL    •Emin 3*229 € •Grand Emin 3* 239€ ►22-25PRILL    •Emin 3*229 •Grand Emin 3* 239€ ►28PRILL-1 MAJ •Emin 3*229 €  •Grand Emin 3* 239€ ►29PRILL-2 MAJ •Emin 3*229€ […]

 20,091 total views,  35 views today

PUSHIME NE ABU DHABI & DUBAI 399€

€399 / Per person

 • 5 DITE
 • ABU DHABI

PUSHIME NE ABU DHABI & DUBAI 399€            —✈️MUAJI MAJI✈️— 📅Nisje  2 MAJI― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 469€ 📅Nisje 6 MAJI― 6 Dite (5 nete) ― Cmimi 499€ 📅Nisje 9 MAJI― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 469€ 📅Nisje 13 MAJI― 6 Dite (5 nete) ― Cmimi 439€ 📅Nisje […]

 20,676 total views,  35 views today

STAMBOLL 99 €

€99 / Per person

 • 4 DITE
 • STAMBOLL

—🚌DATAT E UDHETIMIT🚌— ► 5-8, 11-14, 17-20, 24-27 31 MARS – 3 PRILL ► 7-10, 14-17, 21-24, 28 PRILL- 1 MAJ ► HOTEL EMIN   99€ ► HOTEL GRAND EMIN  109€   ►Dita e Parë: -Nisja nga Tirana ne oren 19:00, (1 dite para dates se nisjes). -Nisja nga Durresi ne oren 18:00, (1 dite para […]

 11,142 total views,  37 views today

UDHËTIM NË DUBAI DHE ABU DHABI 599€

€599 / Per person

 • 5 DITE
 • DUBAI

VJESHTË NË DUBAI DHE ABU DHABI 599€ DETAJET E TURIT   MUAJ SHKURT 📅Nisja: 09 SHKURT― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 599€  📅Nisja: 12SHKURT ― 5 Dite (4 nete)Shën Valentin ― Cmimi 649€ 📅Nisja:16 Shkurt― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 599€ 📅Nisja:23 Shkurt― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 599€ MUAJ MARS 📅Nisja:2 […]

 31,943 total views,  39 views today

STAMBOLL 4 DITE 199 € (ME AIR ALBANIA)

€199 / Per person

 • 4 DITE
 • STAMBOLL

—✈️DATAT E UDHETIMEVE✈️—   📅Nisje 24 Shkurt ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 209€  📅Nisje 17 Mars ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 209€  📅Nisje 2 Prill ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 199€  📅Nisje 9 Prill ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 199€  📅Nisje 16 Prill ― 4 Dite (3 […]

 9,721 total views,  36 views today

STAMBOLL 3 DITE 209€

€209 / Per person

 • 3 DITE
 • STAMBOLL

DATAT E UDHETIMIT Nisja:22 Mars Çmimi per Person 209€ Nisja: 23 Mars Çmimi per Person 209€ Nisja: 1 Prill Çmimi per Person 209€ Nisja: 2 Prill Çmimi per Person 209€ Nisja: 8 Prill Çmimi per Person 209€ Nisja:7 Prill Çmimi per Person 209€ Nisja:15 Prill Çmimi per Person 209€ Nisja: 21 Prill Çmimi per Person […]

 18,242 total views,  37 views today

Vlersime nga Klientet

+

Awesome Hikers

+

Stunning Places

+

Miles to Hike

+

Years in Service