Rezervoni dhomat e fundit Bianco Olympico Beach Resort ALL INCLUSIVE Destinacioni:Halkidiki Qendrim 6 Dite 5 Nete All iclusive ne hotel 8-13 Gusht 459€/P 15-20 Gusht 385€/P 19-23 Gusht 369€/P 22-27 Gusht 365€/P 1-6 Shtator 379€/P 8-13 Shtator 350€/P Kontaktoni per te marr oferten tuaj! Transporti individual Ne Cmim Perfshihet: 1. Akomodimi per 5 nete ne […]
KORFUZ ALL INCLUSIVE Per Data ose HOTELE te tjera Na kontaktoni  Cmimet me posht jan momentale dhe ndryshojne me kalimin e kohes  Me Poshte gjeni disa nga sugjerimet tona↓ Check in: 1 Korrik Check out :5 Korrik Qendrim:4 Nete Belvedere 250‎€/P Ariti Grand Hotel Corfu 420‎€/P Panorama Sidari 340‎€/P Magna Grecia 380‎€/P Labranda Sandy Beach […]
Deshironi te kaloni pushimet ne Parga kete vite , ne nje resort buze detit dhe dhoma me pamje nga deti mahnites?! Ne ju japim zgjidhjen idela per te gjithe , shoqeri, cift ose familjar. Lichnos Beach Hotel & Suites 5* Nisja ne korrik – 5 Dite – 709 €/P FULL BOARD (Mengjes+Dreke+Darke) Ne Cmim Perfshihet: […]
  CMIME MOMENTALE QENDRIM 5 DITE /4 NETE 5 DITE KRIOPIGI 4* CHECK IN MENGJES+DARKE ALL INCLUSIVE 7 KORRIK 225 € 299 € 14 KORRIK 225 € 299 € 21 KORRIK 235 € 310 € 28 KORRIK 235 € 310 € 4 GUSHT  235 € 310 € 11 GUSHT 235 € 310 € 18 GUSHT […]
HALKIDIKI ALL INCLUSIVE Check in 10 Korrik Qendrim 5 Dite Kriopigi 345€/P Iris Hotel 370€/P Bianco Olympico Beach Resort 380€/P Miramare Resort & Spa 399€/P Glavas Inn Hotel 470€/P Porto Carras Meliton 820€/P Perfshihet: Akomodimi ne Hotel  All inclusive ne hotel   Transporti individual #KingsTravel King’s Travel Per me shume informacion na kontaktoni ne: +355698088854 […]

©2017-2023 KINGS TRAVEL