Lichnos Beach Hotel & Suites 5*

Deshironi te kaloni pushimet ne Parga kete vite , ne nje resort buze detit dhe dhoma me pamje nga deti mahnites?!
Ne ju japim zgjidhjen idela per te gjithe , shoqeri, cift ose familjar.

Lichnos Beach Hotel & Suites 5*

Nisja ne korrik – 5 Dite – 709 €/P
FULL BOARD (Mengjes+Dreke+Darke)

Ne Cmim Perfshihet:
Akomodimi ne hotel.
Mengjeset+Drekat+Darkat per cdo dite qendrimi.

Per data te tjera na kontaktoni:
+355698088854
——————————
#KingsTravel King’s Travel
Per me shume informacion na kontaktoni ne:
Skype –KINGS TRAVEL
E-mail –Kingstravel.al@gmail.com
Adresa : 100 metra nga Kryqezimi 21 DHJETORI ne drejtim te ish Policis Bashkiake
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona
Nepermjet Bankes Raiffeisen / CREDINS BANK
Nepermjet Moneygram/Ria Transfer

Loading

©2017-2023 KINGS TRAVEL