SHARM EL SHEIKH

SHARM EL SHEIKH

Pushime All inclusive

KLIKO: PUSHIME NE BODRUM⛱
KLIKO: PUSHIME NE ANTALYA ⛱
KLIKO: PUSHIME NE SHARM EL SHEIKH⛱

Momentet me te mahnitshme jane ato qe ndajme me njerzit e aferm nen qiellin e hapur dhe ne brigjet e Sharm el-Sheikh!

Duke filluar nga 599€

 

Amwaj Oyoun Resort & Spa – 599€

Gafy Resort – 609€

Grand Oasis Resort – 615€

Xperience Kiroseiz Parkland – 649€

Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort – 649€

SEA BEACH AQUA PARK RESORT – 679€

Sierra Hotel – 685€

Charmillion Sea Life Resort – 685€

SUNRISE Remal Resort – 695€

Xperience Sea Breeze Resort – 709€

Parrotel Beach Resort, Sharm El Sheikh – 715€

Barcelo Tiran Sharm – 765€

Jaz Belvedere – 765€

DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh – Sharks Bay Resort – 765€

Pyramisa Beach Resort Sharm El Sheikh – 779€

Cleopatra Luxury Resort – 779€

Jaz Mirabel Beach – 789€

Charmillion Gardens Aqua Park – 789€

PICKALBATROS LAGUNA CLUB RESORT – 809€

Maritim Jolie Ville Resort & Casino Sharm El Sheikh – 809€

Novotel Sharm el Sheikh Beach – 809€

PICKALBATROS ROYAL GRAND SHARM RESORT – 820€

Reef Oasis Beach Resort – 820€

Novotel Sharm el Sheikh Palm – 840€

Monte Carlo Resort Sharm El Sheikh – 875€

Savoy Hotel – 875€

SENTIDO Reef Oasis Senses Resort – 879€

SUNRISE Montemare Resort -Grand Select – 889€

SUNRISE Diamond Beach Resort -Grand Select – 909€

SUNRISE Arabian Beach Resort -Grand Select – 929€

PICKALBATROS ROYAL ALBATROS MODERNA – 945€

PICKALBATROS THE PALACE RESORT SHARM EL SHEIKH – 939€

Pickalbatros Laguna Vista Hotel – Sharm El Sheikh – 949€

PICKALBATROS AQUA BLU RESORT SHARM EL SHEIKH -985€

RIXOS RADAMIS BLUE PLANET HOTEL – 1049€

RIXOS RADAMIS TIRANA HOTEL – 1049€

Baron Palms Resort Sharm El Sheikh (+16) – 1115€

PICKALBATROS AQUA PARK RESORT SSH – 1119€

Meraki Resort Sharm El Sheikh (+16) – 1299€

Rixos Premium Seagate – 1339€

 

Rezervoni tani per te perjetuar kete parajse te vertete!

Na kontaktoni dhe ne do ju asistojme per te gjithe eksperiencen tuaj ne kete hotel.

+355696088856

+355698088854

——————-

#KingsTravel   King’s  Travel

Per me shume informacion na kontaktoni ne:

Skype –KINGS TRAVEL

email –Kingstravel.al@gmail.com

Adresa : 100 metra nga Kryqezimi 21 DHJETORI ne drejtim te ish Policis Bashkiake

Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona

Nepermjet Bankes Raiffeisen / CREDINS BANK

Nepermjet Moneygram/Ria Transfer

#TravelGram #ExploreMore #Wanderlust #VacationGoals #BeachLife #AdventureTime #SharmelSheikh #egypt

Loading

©2017-2023 KINGS TRAVEL