Rezervoni dhomat e fundit Bianco Olympico Beach Resort ALL INCLUSIVE Destinacioni:Halkidiki Qendrim 6 Dite 5 Nete All iclusive ne hotel 8-13 Gusht 459€/P 15-20 Gusht 385€/P 19-23 Gusht 369€/P 22-27 Gusht 365€/P 1-6 Shtator 379€/P 8-13 Shtator 350€/P Kontaktoni per te marr oferten tuaj! Transporti individual Ne Cmim Perfshihet: 1. Akomodimi per 5 nete ne […]
DATAT E NISJEVE: Nisja: 6 Prill / Napoli -339€/P Nisja: 13 Prill / Bari – 339€/P Nisja: 25 Prill / Bari – 339€/P Nisja: 4 Maj / Napoli – 349€/P Nisja: 11 Maj / Bari – 349€/P Nisja: 17 Maj / Bar – 349€/P Nisja: 25 Maj / Bari – 349€/P Nisja: 30 Maj / […]
DATAT E UDHETIMEVE :    Nisja nga Tirana ne oren 23:00 ne darke nje dite para dates se nisjes, PER DATAT ME POSHTE.   KORRIK: 25-30, 30 – 04 GUSHT €389 HOTEL IKAROS , €435 HOTEL ALEXANDER THE GREAT , GUSHT: 04-09, 09-14, 14-19, €389 HOTEL IKAROS , €435 HOTEL ALEXANDER THE GREAT , GUSHT: […]
5 Ditë plazh në Rivieren e Dubrovnikut Ekskursione cdo dite ne: ** Capakabana ** Dubrovniku i vjeter ** lundrim me anije ne 3 ishujt e Dubrovnikut ** Cavtat ** Mlini ** Kotor ▶▶▶▶◀◀◀◀ DATAT E NISJEVE DHE CHECK IN HOTEL SI ME POSHTE: MUAJI KORRIK Nisje 26 Korrik — 5 Dite (4 Nete) — Cmimi 399€ MUAJI […]
  NISJA MBERRITJA TIRANE-KORFUZ 22:00 (1 Dite para) 10:00 KORFUZ-TIRANE 11:30 Paradite 20:00 DETAJE RRETH HOTELEVE CORFU BELVEDERE MESSONGHI BEACH ALL INCLUSIVE ALL INCLUSIVE Buze Detit Buze Detit Sugjeruar Sugjeruar Hotel Familjar Hotel Familjar Shezllona te perfshire Aquapark   KORFUZ 5 DITE ALL INCLUSIVE Nisje Cdo te Premte 30.Qershor CORFU BELVEDERE 329 € 7.Korrik CORFU […]
Plazh në CANJ – BUDVA – KOTOR Ekskursione te ndryshme cdo dite per te vizituar plazhe te ndryshme te Rivieres Malazeze & Rivieres Kroate ** Kotor ** Budva ** Plazhi Mbretereshes ** Ishuli Hawai DATAT E NISJEVE DHE CHECK IN HOTEL SI ME POSHTE: MUAJI QERSHORNisje 17 Qershor — 5 Ditë (4 Netë) — Çmimi […]
6 Dite Plazh në Carine Hotel  Kumbor 4 Yje superior, buze plazhit Ekskursione të ndryshme cdo ditë për të vizituar si: ** Kotor ** Porto Montenegro ** Dubrovnik MUAJI QERSHOR Nisje 26 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 595 € MUAJI KORRIK Nisje 1 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 595 € Nisje 6 […]
Plazh ne CANJ ne hotel MONTE MARE 4 YJE (vija e dyte te plazhit) Ekskursione te ndryshme cdo dite per te vizituar plazhe te ndryshme te Rivieres Malazeze. ** Budva ** Dubrovnik ** Kotor ** Ploce ** Plazhi Mbretereshes ** Ishulli Hawai . MUAJI QERSHOR Nisje 26 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 399€ […]
6 Dite Plazh në Carine Hotel PARK 4 Yje (ish Iberostar), buze plazhit Ekskursione të ndryshme cdo ditë për të vizituar si: ** Kotor ** Porto Montenegro ** Dubrovnik MUAJI QERSHOR Nisje 26 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 499 € MUAJI KORRIK Nisje 1 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 499 € Nisje […]

©2017-2023 KINGS TRAVEL