Deshironi te kaloni pushimet ne Parga kete vite , ne nje resort buze detit dhe dhoma me pamje nga deti mahnites?! Ne ju japim zgjidhjen idela per te gjithe , shoqeri, cift ose familjar. Lichnos Beach Hotel & Suites 5* Nisja ne korrik – 5 Dite – 709 €/P FULL BOARD (Mengjes+Dreke+Darke) Ne Cmim Perfshihet: […]

©2017-2023 KINGS TRAVEL