Nisja: 02-07-2023 499 Kabine e Brendshme2 Korrik Nisja: 09-07-2023 559 Kabine e Brendshme9 Korrik DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 16.00 dhe udhëtimi me autobus për në Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Lavrion, Athinë. Imbarkimi në Kroçieren Celestyal. Nisja në orën 13.00. Mbrritja në Mykonos në orën […]
Nisja: 29-06-2023 419€/p Kabine e Brendshme29 Qershor Nisja: 06-07-2023 469€/p Kabine e Brendshme6 Korrik DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 16.00 dhe udhëtimi me autobus për në Lavrion, Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Lavrion, Athinë. Imbarkimi në Kroçieren Celestyal. Nisja në orën 13.00. Drekë në Kroçiere. Zbritja […]
KORFUZ ALL INCLUSIVE Per Data ose HOTELE te tjera Na kontaktoni  Cmimet me posht jan momentale dhe ndryshojne me kalimin e kohes  Me Poshte gjeni disa nga sugjerimet tona↓ Check in: 1 Korrik Check out :5 Korrik Qendrim:4 Nete Belvedere 250‎€/P Ariti Grand Hotel Corfu 420‎€/P Panorama Sidari 340‎€/P Magna Grecia 380‎€/P Labranda Sandy Beach […]
Deshironi te kaloni pushimet ne Parga kete vite , ne nje resort buze detit dhe dhoma me pamje nga deti mahnites?! Ne ju japim zgjidhjen idela per te gjithe , shoqeri, cift ose familjar. Lichnos Beach Hotel & Suites 5* Nisja ne korrik – 5 Dite – 709 €/P FULL BOARD (Mengjes+Dreke+Darke) Ne Cmim Perfshihet: […]
  CMIME MOMENTALE QENDRIM 5 DITE /4 NETE 5 DITE KRIOPIGI 4* CHECK IN MENGJES+DARKE ALL INCLUSIVE 7 KORRIK 225 € 299 € 14 KORRIK 225 € 299 € 21 KORRIK 235 € 310 € 28 KORRIK 235 € 310 € 4 GUSHT  235 € 310 € 11 GUSHT 235 € 310 € 18 GUSHT […]
HALKIDIKI ALL INCLUSIVE Check in 10 Korrik Qendrim 5 Dite Kriopigi 345€/P Iris Hotel 370€/P Bianco Olympico Beach Resort 380€/P Miramare Resort & Spa 399€/P Glavas Inn Hotel 470€/P Porto Carras Meliton 820€/P Perfshihet: Akomodimi ne Hotel  All inclusive ne hotel   Transporti individual #KingsTravel King’s Travel Per me shume informacion na kontaktoni ne: +355698088854 […]
OFERTE MOMENTALE ——- Datat e udhetimit: 15-20 Korrik ➡Ne cmim perfshihen: ✅FluturimiVajtje Ardhje nga Tirana ✅Akomodimi ne hotel ✅Mengjeset ✅Bagazhi (cante shpine) 10 Kg. Per data te tjera na kontaktoni: +355696088856 —————————— #KingsTravel King’s Travel Per me shume informacion na kontaktoni ne: ☎0698088854 Skype –KINGS TRAVEL email –Kingstravel.al@gmail.com Adresa : 100 metra nga Kryqezimi 21 […]

©2017-2023 KINGS TRAVEL