• All
 • AMALFI
 • DUBAI
 • GREQI
 • HOTELE GREQI
 • KORFUZ
 • KROACI
 • MALI I ZI
 • PUSHIME VERORE 2023
 • PUSHIME VERORE ME AUTOBUS
 • UDHETIME INDIVIDUALE
 • UDHETIME ME GUIDE
 • Uncategorized
 • ZAKYNTHOS

FESTAT E NENTORIT ne VIENE OFERTE E LIMITUAR

DUBAI INDIVIDUAL

Bianco Olympico Beach Resort ALL INCLUSIVE 6 DITE

PLAZH Ne KORFUZ – Messonghi Beach Holiday Resort 4⭐ – 7 Dite (6 Nete) All Inclusive

NAPOLI, SORRENTO, SALERNO

ZAKYNTHOS 6 DITE ALL INCLUSIVE 389€

DUBROVNIK 5 DITE 399€ 

KORFUZ ALL INCLUSIVE 5 DHE 8 DITE Duke filluar 295 €

Plazh në CANJ – BUDVA – KOTOR – 5 Ditë (4 Netë)

6 Dite Plazh në Carine Hotel  Kumbor 595 €

Plazh ne CANJ ne hotel MONTE MARE 4 YJE ALL INCLUSIVE 399€

©2017-2023 KINGS TRAVEL